Farmář hledá ženu: Osm vzkazů hledané lásce. Napište farmářovi, který vás zaujal!

Prohlédněte si v klidu medailonky sedmi farmářů a jedné farmářky, kteří hledají lásku v nové řadě pořadu Farmář hledá ženu 2021 na Primě. Odhoďte ostych a napište jim. Čekají na to!

Legendární seznamovací pořad Farmář hledá ženu je šancí najít lásku pro život, když pro práci nemáte na seznámí prostě čas. Startuje další řada oblíbené reality show Farmář hledá ženu 2022!

Sedm sympaťáků a jedna pohodová žena se představují a vysílají do světa své osobní vzkazy. Schází jim láska, opora, parťák pro život. Chybí jim spřízněná duše, ke které se mohou přitulit. Připomeňte si, kdo možná právě tu vaši lásku hledá a napište mu dopis:

Medailonky: Osobní představení osmi farmářů

Tomáš Jelen (41)

Usměvavý a upřímný Tomáš na hledání partnerky pro život vlastně nenašel při objemu každodenní práce čas. Chybí mu přitulení, s pořadem hledá mámu pro své syny a vůbec se nebrání početí dalšího potomka.

Josef Kučera (28)

Hnědooký Josef hledá především ženu tolerantní a pracovitou, která má ráda přírodu a s níž by se rád smál. Když nebude čas na dovolenou u moře, klidně vybuduje rybník, kde by se společně mohli koupat.

Jan Johanides (47)

Sympaťák Jan se těší na ženu, která by s ním sdílela lásku k půdě a pomohla mu na venkově rozvíjet společné hospodářství.

František Mařík (36)

Milý František je kvůi lásce a novému vztahu ochoten klidně změnit i strukturu své farmy. Hledá spřízněnou duši pro život a udělá pro to vše, říká tento farmář.

Zdeněk Slouka (36)

Jedno z nejdůležitějších přání Zdeňka je, že chce s novou partnerkou po boku prožít život naplno a plnit si stejné sny. Romantik od kosti slibuje večeře u ohýnku pod hvězdami a v indiánském týpí.

Pavel Pollreich (57)

Pracovitý pohodář Pavel hledá ženu, se kterou by sdílel lásku k přírodě.

Antonín Čangel (32)

Šikovný Antonín touží po ženě, která by mu pomohla s chodem sklárny i hospodářství.

Andrea Viznerová (38)

Sympaťačka Andrea je jedinou ženou v pořadu. Věří, že právě pořad Farmář hledá ženu najde i jí tolerantního pohodáře s dobrodružnou povahou.

Chcete se o farmářích a jedné farmářce dozvědět více? Nenechte si ujít první díl reality show Farmář hledá ženu již ve čtvrtek 29. července ve 21:25 na Primě.

Koncept populární reality show Farmář hledá ženu zůstává stále stejný, také moderátorkou je i v této řadě skvělá Laďka Něrgešová, která empaticky provede všechny soutěžící celou reality show. Štáb se nyní vydal natočit medailonky s farmáři, kteří potřebují drahou polovičku. Nejen krásnou a milou, ale také připravenou pracovat.

Zaujal vás některý z představovaných farmářů či farmářka? Napište jim:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.