zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Co vás čeká a nemine?

Láska, sex, peníze a zdraví v roce 2022 podle horoskopu
Vložením emailu souhlasím s podmínkami pro zasílání novinek.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Farmář hledá ženu: Oblíbená seznamovací reality show se vrací na Primu!

Zuzana Ostrá , Vydáno: 06.07.2021
Seznamte se s osmi statečnými farmáři, kteří se chystají najít si partnera pro život za přítomnosti televizních kamer. Reality show z prostředí venkova, plná soubojů o srdce i špinavé práce, se vrací na obrazovky televize Prima. Už ve čtvrtek 29. 7. ve 21:40.

reklama

Legenda je zpět! Na Primě startuje další řada oblíbené reality show Farmář hledá ženu. Vyberte si svého favorita mezi osmičkou farmářů, kteří se přihlásili do pořadu, aby našli lásku a štěstí. Kdo z nich se bude probírat dopisy od obdivovatelek, a kdo ostrouhá? 

Pořad Farmář hledá ženu dává šanci najít skutečnou lásku v tvrdých podmínkách práce v přírodě. Pět farmářů z osmi dostalo šanci ukázat svoje kvality, ale i nedostatky – a budou doufat, že je jejich spřízněná duše přijme takové, jací jsou! Dopisy plné upřímnosti, výzvy, nečekaná doznání, slzy i zamilované úsměvy. 

Napište svému farmářovi či farmářce

Koncept reality show Farmář hledá ženu zůstává se nemění, stejně jako její moderátorka. I touto premiérovou řadou nás provede skvělá a empatická Laďka Něrgešová.

Štáb se vydal natočit medailonky s farmáři, kteří hledají drahou polovičku. Nejen krásnou a milou, ale také připravenou pracovat. A svůj medailonek získá také farmářka. I ona k sobě potřebuje partnera do nepohody, který by jí pomohl s hospodářstvím i realitou venkovského života. Bude mít někdo ze soutěžících svérázné nároky, nebo jde všem opravdu jen o čistou lásku a pochopení? Nenechte si ujít první díl reality show Farmář hledá ženu. Laďka Něrgešová farmáře uvede tak, že rozhodování o tom, kterému ze soutěžících poslat svůj dopis, pro vás bude opravdovým oříškem.

Reality show Farmář hledá ženu se vrací na Primu.
Autor: FTV Prima Reality show Farmář hledá ženu se vrací na Primu.

Sledujte příběhy pořádných mužů i skutečných žen. Bez zbytečného pozlátka a stylingu. Čistota srdce, to je, oč tu běží.

Farmář hledá ženu: Pravidla seznamování

  • Divačky a diváci se mohou s pořadem Farmář hledá ženu seznámit s osmi statečnými z celé České republiky a dopisem oslovit jen jednoho z nich. Pět uchazečů s nejvyšším počtem vzkazů, si pak vybere několik potenciálních partnerek/partnerů pro bližší seznámení.
  • Během reality show se bude okruh přizvaných obdivovatelů snižovat. Ve finále si farmáři vyberou toho pravého partnera pro život.
  • To, jak se bude celý příběh každého z účastníků vyvíjet, bude štáb TV Prima sledovat i po ukončení finálového dílu a postupně se bude vracet k jednotlivým osudům.

Pokud tedy hledáte partnera či partnerku s láskou ke zvířatům a přírodě, nepropásněte jedinečnou šanci.

Farmář hledá ženu už 29. července ve 21:20 na Primě!

reklama

Související témata: Farmář hledá ženu , seznamovací reality show , farmář , farmářka , vztahy , život na venkově , emoce , Laďka Něrgešová

reklama

Přečtěte si také

reklama