Farmář hledá ženu: Oblíbená seznamovací reality show se vrací na Primu!

Seznamte se s osmi statečnými farmáři, kteří se chystají najít si partnera pro život za přítomnosti televizních kamer. Reality show z prostředí venkova, plná soubojů o srdce i špinavé práce, se vrací na obrazovky televize Prima. Už ve čtvrtek 29. 7. ve 21:40.

Legenda je zpět! Na Primě startuje další řada oblíbené reality show Farmář hledá ženu. Vyberte si svého favorita mezi osmičkou farmářů, kteří se přihlásili do pořadu, aby našli lásku a štěstí. Kdo z nich se bude probírat dopisy od obdivovatelek, a kdo ostrouhá?

Pořad Farmář hledá ženu dává šanci najít skutečnou lásku v tvrdých podmínkách práce v přírodě. Pět farmářů z osmi dostalo šanci ukázat svoje kvality, ale i nedostatky – a budou doufat, že je jejich spřízněná duše přijme takové, jací jsou! Dopisy plné upřímnosti, výzvy, nečekaná doznání, slzy i zamilované úsměvy.

Napište svému farmářovi či farmářce

Koncept reality show Farmář hledá ženu zůstává se nemění, stejně jako její moderátorka. I touto premiérovou řadou nás provede skvělá a empatická Laďka Něrgešová.

Štáb se vydal natočit medailonky s farmáři, kteří hledají drahou polovičku. Nejen krásnou a milou, ale také připravenou pracovat. A svůj medailonek získá také farmářka. I ona k sobě potřebuje partnera do nepohody, který by jí pomohl s hospodářstvím i realitou venkovského života. Bude mít někdo ze soutěžících svérázné nároky, nebo jde všem opravdu jen o čistou lásku a pochopení? Nenechte si ujít první díl reality show Farmář hledá ženu. Laďka Něrgešová farmáře uvede tak, že rozhodování o tom, kterému ze soutěžících poslat svůj dopis, pro vás bude opravdovým oříškem.

Sledujte příběhy pořádných mužů i skutečných žen. Bez zbytečného pozlátka a stylingu. Čistota srdce, to je, oč tu běží.

Farmář hledá ženu: Pravidla seznamování

  • Divačky a diváci se mohou s pořadem Farmář hledá ženu seznámit s osmi statečnými z celé České republiky a dopisem oslovit jen jednoho z nich. Pět uchazečů s nejvyšším počtem vzkazů, si pak vybere několik potenciálních partnerek/partnerů pro bližší seznámení.
  • Během reality show se bude okruh přizvaných obdivovatelů snižovat. Ve finále si farmáři vyberou toho pravého partnera pro život.
  • To, jak se bude celý příběh každého z účastníků vyvíjet, bude štáb TV Prima sledovat i po ukončení finálového dílu a postupně se bude vracet k jednotlivým osudům.

Pokud tedy hledáte partnera či partnerku s láskou ke zvířatům a přírodě, nepropásněte jedinečnou šanci.

Farmář hledá ženu už 29. července ve 21:20 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.