Seriály a filmy

29. dubna 2021 05:59

Hana si v seriálu Slunečná podá Romana. Budou padat facky!

Slunečná (101) - upoutávka

Roman svým chováním překračuje veškeré meze slušného vychování a Haně ve čtvrteční epizodě seriálu Slunečná akorát dojde trpělivost. Jak to dopadne? Na to se podívejte na Primě od 20:15!

Na Slunečné jsou všichni ve stresu z toho, jaký zákeřný plán vymýšlí Roman Maxa na pastvinách. Zdá se, že se mu v jeho činnosti nedá nijak zabránit, protože odmítá i velmi výhodnou Jankovu nabídku na odkup.

Janek je ochoten Romanovi zaplatit několikanásobek ceny, jenže pro Romana se už jedná o otázku cti. Dokonce i jeho kumpáni, kteří Romanovi na rozjezd elektrárny půjčili nemalé finanční obnosy, mají pocit, že by měl Roman na Jankovu nabídku kývnout. To ale Roman odmítá. Jeho přístup a drzost se mu ale vymstí. Jak?

Podívejte se na video ze čtvrteční epizody seriálu Slunečná:

Sylva není nadšená z toho, jak se Karolína chová k Vildovi. Nelíbí se jí, že Vildu podvádí se Štěpánem.

Prohlédněte si galerii k epizodě Slunečné:

I Róza vidí, že se něco děje a Sylvu tlačí k tomu, aby si alespoň s Karolínou, když už ne přímo s Vildou, promluvila. A ač má Sylva pocit, že už svoji šanci s Vildou promarnila, nakonec se chopí aktivity:

Filmový štáb pozve Julii coby hlavní herečku k moři, kde je třeba dotočit důležité scény. Jenže Julie stále neví, jak to udělat s Vašíkem. Ráda by, aby s Julií jel Martin, který by jí s Vašíkem pomohl. Jenže koho by si s sebou Julča měla vzít? Ani Týna nemá čas...

Ále Konvičkové se rozjíždí její velký byznys se sýry. Bohužel není schopna sehnat dostatečné množství mléka v bio kvalitě. Coby stará šmelinářka se rozhodne odebírat zpočátku normální mléko a z něho sýry dělat, a prezentovat je jako sýry v bio kvalitě. Jedná s mafiánem Zavařilem a to náhodou zjistí Zdeněk Vacek. Álu nařkne z podvodu a vypadá to, že s jejich přátelstvím je amen.

Další epizodu seriálu Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě a nezapomeňte, že Slunečnou můžete sledovat také on-line, dříve než v televizi v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek
Štítky sýr Slunečná Zdeněk Vacek