Honza Dědek a Tři tygři v neuvěřitelně nekorektní talkshow na závěr roku

Poslední večer tohoto roku bude na televizi Prima patřit moderátorovi Honzovi Dědkovi a hostům jeho silvestrovské talkshow 7 pádů. Ta bude v mnohém speciální. Jeho hosty budou populární ostravští improvizátoři Tři tygři v čele se Štěpánem Kozubem a Albertem Čubou, za nimiž se moderátor vypravil do jejich domovského ostravského Divadla Mír. 7 silvestrovských pádů Honzy Dědka se Třemi tygry uvede televize Prima 31. prosince od 21:05.

„Bude to úžasný silvestr. Každoročně jsou televizní silvestry pragocentrické. Točí se v Praze, účinkující jsou z Prahy, v hledišti jsou Pražáci, tak my budeme mít tentokrát ostravský silvestr. Budeme v Ostravě a budou tam Tři tygři, kteří jsou vlastně čtyři – Albert Čuba, Štěpán Kozub, Robin Ferro a Vladimír Polák.

Tož jediná ‚pražska pyča‘ jsem tam já,“ slibuje Honza Dědek, který má s rozhovory s neřízenou střelou Štěpánem Kozubem už své zkušenosti. Rozhovory s ním patří k těm nejsledovanějším, které ve své kariéře udělal. Jen na YouTube mají dva jejich rozhovory dohromady už více než 3 700 000 zhlédnutí. „Tři tygři měli být hosty mého pořadu v průběhu letošního podzimu. Ale nakonec nás napadlo něco lepšího – dát je všechny dohromady do tohoto silvestrovského speciálu,“ doplňuje Honza Dědek.

Co 7 silvestrovských pádů Honzy Dědka postrádá, jsou hranice korektnosti

Neuvěřitelnou oblibu 7 pádů Honzy Dědka a Třech tygrů dokládá i rekordní rychlost v prodeji vstupenek na silvestrovskou show. „Silvestrovský díl 7 pádů jsme měli původně natáčet v ostravském Gongu. Měl jsem pochopitelně velkou radost, když jsem se dozvěděl, že patnáct stovek vstupenek bylo pryč během osmačtyřiceti hodin. Bohužel nová proticovidová opatření nám nedovolují natáčení s takto obsazeným hledištěm zrealizovat, ale silvestr se Třemi tygry bude, i kdyby čert na koze jezdil!“ slibuje moderátor Honza Dědek. „O silvestrovskou talkshow se Třemi tygry na TV Prima diváci nepřijdou. Rozhodli jsme se s Honzou natočit verzi pouze pro televizi, takže zábavu na silvestrovský večer máte zaručenou. Natáčení proběhlo v Divadle Mír pouze za účasti komparzu, abychom zbytečně nezhoršovali nynější epidemiologickou situaci,“ vzkázali Tři tygři. Silvestrovský program televize Prima natočila za dodržení platných bezpečnostních a hygienických opatření. Čemu se ale meze nekladly, byl obsah pořadu. Tři tygři dostáli své pověsti a pokud něco talkshow 7 silvestrovských pádů Honzy Dědka postrádá, jsou to hranice korektnosti.

Rozhovory Honzy Dědka se Třemi tygry doplní jejich improvizační scénky, během kterých nebudete věřit vlastním očím a uším. Stejný pocit během natáčení nejednou pocítil i sám moderátor. „Netušil jsem dopředu, o čem se budeme bavit, dalo se očekávat naprosto cokoli, jediné, co jsem věděl, že o zábavu bude postaráno. Nemýlil jsem se, předvedli něco neuvěřitelného. Bude to poněkud nekorektní vystoupení,“ tvrdí moderátor Honza Dědek, který se svojí talkshow 7 pádů baví statisíce televizních diváků každé úterý večer na Primě. Miliony zhlédnutí pak sčítá i na svém YouTube kanálu, nově je slyšet i na Spotify.

7 silvestrovských pádů Honzy Dědka si nenechte ujít 31. prosince v 21:05 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.