Hvězda seriálu Velvet prožívá těžké časy. Potkala ji smrt v rodině. Kdo je opustil?

Španělská seriálová hvězda Paula Echevarría, kterou můžete sledovat v seriálu Velvet: Návrat se svým partnerem, prožívá zkoušku vztahu. V jejich životě se objevila smrt.

Paula Echevarría se proslavila po světě rolí švadlenky a návrhářky Any, která pracuje v módním domě Velvet a potkává se se svou dětskou láskou Albertem. Ani její představitelka však nemá tak úplně na růžích ustláno.

Na první pohled dokonalý život španělské herečky

Čtyřiačtyřicetiletá herečka má sice postavu modelky a je nejúspěšnější španělskou influencerkou, ale její osobní život už taková pohádka není.

Už je to pár let, co se za ohromné pozornosti médií rozváděla po desetiletém manželství se španělským zpěvákem Davidem Bustamantem. Pár spolu má dcerku Danielu, kterou mají ve střídavé péči. Paula se ale následně zamilovala do o deset let mladšího a zadaného španělského fotbalisty. Po rozvodu Miguela Torrese Paula otěhotněla a přivedla na svět synka. Instagram obou slavných rodičů tak plní šťastné fotografie rodiny.

Smrt nejbližší osoby v rodině

Teď však hvězdný pár prožívá nešťastné období. Před několika dny vzdal španělský fotbalista hold své babičce, která nedávno zemřela. „Bylo to naposledy, co jsme byli spolu,“ píše pod fotkou, kde se babička potkala s jeho malým synkem. A dál popisuje bolest, kterou ze ztráty jednoho z nejbližších členů rodiny prožívá.

Paula Echevarría svého muže podporuje. „Tyto vzpomínky navždy zůstanou v našich srdcích. Budeme Mikimu o babičce hodně vyprávět,“ píše herečka na svoje sociální sítě a společně s mužem přijímá kondolence.

Velvet: Návrat na Prima LOVE

Na Prima LOVE můžete každý všední den sledovat pokračování úspěšného seriálu Velvet ve 22:00! Návrhářka Ana se vrací z New Yorku, aby otevřela nový butik v Barceloně. Povede se jí znovu prorazit ve Španělsku s odvážnou módou ze 60. let? A co láska? Kde je její životní partner Alberto?

Sledujte seriál Velvet každý den na Prima LOVE nebo on-line.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.