Seriály a filmy

22. června 2021 05:59

Janek se dostane v seriálu Slunečná do velkého průšvihu, který změní jeho život

Slunečná (116) - upoutávka

Tato událost bohužel změní budoucnost skoro všech v seriálu Slunečná. Co se stane? Vše se dozvíte ve 116. epizodě seriálu Slunečná, na kterou se mrkněte v úterý ve 20:15 na Primě.

Vašík nedává Martinovi a Julče čas si odpočinout, je to prostě živé miminko. Julie už je z malého trochu unavená. Na druhou stranu ale Vašíka využívala i jako skvělou výmluvu pro filmaře. Právě proto si, aby už nemusela hrát v pokračování úspěšného filmu, vymyslela, že je znovu těhotná. Jak se ale ukáže, dobře míněná lež nakonec nebyla vůbec tak daleko pravdy…

Leoše Kratinu berou záda, celá rodina vidí, že na tom není moc dobře, Leoš se ale pořád prezentuje jako Jura, který se musí postarat o celé hospodářství a pole. Jeho manželce i dceři je jasné, že by se neměl přepínat a se zády riskovat. Stane se bohužel přesně to, co holky předpokládají – Leoš se naprosto odrovná. Kdo mu nakonec pomůže?

Podívejte se na to v exkluzivní ukázce ze seriálu Slunečná:

Janek řeší, kdo namočil Bamira do podvodu s DPH. V Solange jsou všichni přesvědčeni, že se jednalo o Romana. Ten ale zarytě odmítá, že by měl s Bamirovým vězení cokoliv společného. Jenže Predrag, vlivný Bamirův bratr, se zlobí. A hněv, zdá se, dopadne na Linhartovy.

Po boji o májku zavládla doslova válka mezi Slunečnou a sousední obcí Řečice. Týna už má ale všeho dost. Ne že by jí snad šlo tolik o to, že májka skončila na jejím autě, ale má obavy, že boje budou stále eskalovat. Její předtucha se navíc začíná naplňovat. Jenže jak dvě znesvářené vsi opět spřátelit?

Sledujte Týnin nápad ve videu:

116. epizodu seriálu Slunečná sledujte v úterý ve 20:15 na Primě. Nezapomeňte, že svůj oblíbený seriál můžete sledovat také on-line v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.