Seriály a filmy

11. listopadu 2021 05:58

Janek ze Slunečné je Romeo. Kdo je jeho Julie? Týna se na představení nedostaví

Slunečná (140) - Nastala těžká hodina

Na Slunečné se odehrává divadelní představení pod taktovkou Julči. A nejde o nic menšího než klasiku od Shakespeara Romeo a Julie. Mileneckou ústřední dvojici mají ztvárnit Janek a Týna, nicméně dojde ke komplikaci... Seriál Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě.

Sylva koupila pro sebe a Vildu dovolenou v Alpách. Vilda ví, že to stálo Sylvu spoustu peněz a prosí Janka, aby mu dal volno.

Ale Janek ho odmítne, musel by mu to říct dřív, teď to prostě nejde. Vilda má strach, že se proto na něho Sylva rozzlobí. Sylva se sice zlobí, ale nakonec dá jejich poukaz na dovolenou Tonymu a jeho ženě jako svatební dar. A řekne Vildovi, že ho miluje, i když je řidič.

Romeo a Julie ze Slunečné

Zkoušení Romea a Julie je v závěru, už má představení snímat televize. Novotná se starým Slaninou nemůžou skousnout, že nedostali adekvátní role. Novotná s pomocí jiné babky zavře Týnu v sýrárně. Když Janek zjistí, že by měl hrát s Novotnou, tak předá roli starému Slaninovi. A nakonec si s Týnou zahrají Romea a Julii v sýrárně.

Franta zjistí, že Lída dělá perfektně administrativu a navrhne ji na starostku. Když je Lída zvolená, je konečně spokojená. A Linhart se přece jen nechal chytit na udičku a začal jevit zájem o Dianu...

Seriál Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě.