Seriály a filmy

25. listopadu 2021 20:20

John Linhart je otráven! Může za to Diana. Tady je exkluzivní ukázka ze seriálu Slunečná

Jak to vidí Hana Schwartzmüllerová, Diana je všehoschopná, aby Johna získala. Dokonce by ho dle Hany byla schopna i otrávit. Proč by to ale dělala? Sledujte exkluzivní ukázku z úterní epizody seriálu Slunečná, kterou můžete vidět už teď on-line v iPrima Videopůjčovně.

Diana se snaží všemožně proniknout do Johnovy přízně. Nutno dodat, že se jí to docela daří. A protože nejen sexem živ je muž, Johnovi začne podstrojovat. Když se jí vlivný podnikatel jednou svěří, že miluje speciální donuty, Diana neváhá a Johnovi je hned následující den pořídí a snaživě donese až do Solange.

Slunečná bude mírně zakaboněná...

Johnovi samozřejmě sladká donáška udělá radost, na rozdíl od Hany, která Dianu nemůže ani cítit. Karty jí prozradily, že od ní nic dobrého nesmí čekat, což se prokáže hned v následujících hodinách.

Na donutech si totiž pochutná nejen John, ale i malý Filípek. A oba skončí s otravou jídlem v nemocnici. Tak tohle už Diana opravdu přehnala. Jaká byla její motivace? Hana na ni udeří a hlavně – vyhodí ji z bytu!

Na seriál Slunečná se podívejte v exkluzivní předpremiéře on-line v iPrima Videopůjčovně mnebo v úterý ve 20:15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.