zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

John Linhart je otráven! Může za to Diana. Tady je exkluzivní ukázka ze seriálu Slunečná

John bude otráven!
Autor: FTV Prima/ Slunečná John bude otráven!
Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 25.11.2021
Jak to vidí Hana Schwartzmüllerová, Diana je všehoschopná, aby Johna získala. Dokonce by ho dle Hany byla schopna i otrávit. Proč by to ale dělala? Sledujte exkluzivní ukázku z úterní epizody seriálu Slunečná, kterou můžete vidět už teď on-line v iPrima Videopůjčovně.

reklama

Diana se snaží všemožně proniknout do Johnovy přízně. Nutno dodat, že se jí to docela daří. A protože nejen sexem živ je muž, Johnovi začne podstrojovat. Když se jí vlivný podnikatel jednou svěří, že miluje speciální donuty, Diana neváhá a Johnovi je hned následující den pořídí a snaživě donese až do Solange.

Slunečná bude mírně zakaboněná...

Johnovi samozřejmě sladká donáška udělá radost, na rozdíl od Hany, která Dianu nemůže ani cítit. Karty jí prozradily, že od ní nic dobrého nesmí čekat, což se prokáže hned v následujících hodinách.

Na donutech si totiž pochutná nejen John, ale i malý Filípek. A oba skončí s otravou jídlem v nemocnici. Tak tohle už Diana opravdu přehnala. Jaká byla její motivace? Hana na ni udeří a hlavně – vyhodí ji z bytu!

Na seriál Slunečná se podívejte v exkluzivní předpremiéře on-line v iPrima Videopůjčovně mnebo v úterý ve 20:15 na Primě.

reklama

Související témata: Slunečná , FTV Prima , seriál slunečná , seriál slunečná online

reklama

Přečtěte si také

reklama