Seriály a filmy

6. května 2021 05:59

Křtiny malé Haničky poznamená v seriálu Slunečná tragédie!

Slunečná (103) - upoutávka

U Janka a Týny prostě nic nemůže proběhnout normálně, dokonce ani křtiny malé Haničky! Sledujte to ve čtvrtek ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

V seriálu Slunečná se chystají křtiny malé Haničky Linhartové, dcery Denisy a Johna Linharta. Kdo bude kmotrem miminka? Denisa s Johnem stanoví za svědky překvapivě Janka a Týnu. Jak budou reagovat?

Podívejte se na romantickou scénu:

Jenže jít někomu za kmotra, to není jen tak. Nejenže se s tím váží povinnosti, ale také je potřeba malé kmotřence pořídit dárek. A na to právě teď není čas. Na statku bude muset totiž Týna opět řešit uprchlé kravky. Poničení ohrady bude mít bohužel i tentokrát tragické následky. Kdo za útokem stojí?

Vztah Lukáše a Fati poměrně vygradoval. Lukáš se sice snaží chovat profesionálně, Vilda i Janek ale vidí, že jeho chování vůči Fati by mohlo poznamenat jednání o licenci pro londýnskou kliniku. Kvůli Lukášovu chování se Fati trápí, Týna se rozhodne zakročit. Jenže Lukáš z jejích snah nadšený nebude:

Na jednání přijíždí kromě manžela Fati Saída také její bratr Fadel. Jak se ukazuje, vztahy ve vznešené rodině jsou dosti nestandardní. Manželství mezi Fati a Saídem rozhodně nepatří k těm tradičním. Možná, že by se mohlo pro Lukáše něco změnit. Čeká ho nečekaný rozhovor se Saídem!

Tom se snaží proniknout do opravování chytrých telefonů. Začíná ale klesat na mysli, moc se mu titěrná práce nedaří. Erika se snaží ho podpořit, ale Tomovi práce prostě nejde od ruky.

Mrkněte se na upoutávku čtvrteční epizody seriálu Slunečná:

Romanovi Maxovi se konečně začíná vracet to, jak ve Slunečné škodil. Hrozí mu totiž pokuta 12 milionů korun za znehodnocení louky vrakovištěm aut. Že by to Roman neměl ošetřené smluvně?

To a mnohem víc uvidíte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná. A nezapomeňte, že Slunečnou můžete sledovat také on-line:

Sdílejte článek