Seriály a filmy

28. září 2021 04:00

Aneta Gretzová

Kuba ohromí soupeřky v kuchařské show hrou na saxofon

Prostřeno! (31) - upoutávka

Někomu je v životě jednoduše přáno. Všestranně nadaný teenager nasadí v Prostřeno! své tajné zbraně. Nejenže ukáže, že je to zkušený kuchař, ale dívky si podmaní i díky hudebnímu nadání.

V úterý se hostování ujme jediný mužský (nebo spíše chlapecký) soutěžící tohoto týdne. Šestnáctiletý Kuba je zároveň nejmladším členem z party dospívajících kuchařů. Bude jeho ojedinělá pozice hrát v jeho prospěch, nebo mu bude naopak přítěží? Kuba své hosty přivítá v rodinném domku, který se nachází v klidné okrajové části Prahy, v Horních Počernicích. Hned při vstupu dovnitř se nabídne pohled na jeho pečlivě prostřený stůl, díky kterému je okamžitě jasné, že je opravdovým perfekcionistou.

Podívejte se, jak Kuba připravuje carpaccio a vinaigrette:

Ne každý z hostů ale ocení jeho spořádaný styl prostírání. „Přišlo mi to hodně v maminkovském stylu. Mně osobně se to moc nelíbí, protože mi to přijde lehce kýčovité“ zazní kriticky od Karol.

Útulné a čisté prostředí rozhodně není to jediné, co může nabídnout svým hostům. Děvčata z výzdoby Kubova pokojíčku pochopí, že má v rukávu ještě několik skrytých talentů. Desítky vystavených trofejí, diplomů a medailí napoví, že Kuba je opravdovým přeborníkem v atletice i ve hře na saxofon. Tahle představa je nenechá klidnými, a tak budou na Kubu naléhat, dokud jim u stolu neudělá soukromý minikoncert. „Bylo to skvělé, cítila jsem se jak v nějaké restauraci s živou hudbou“ dodává s nadšením Ella.

Kuba hrou na saxofon dívky ohromí. Podívejte se:

Bude mít Kubovo menu stejný úspěch, jako jeho jazzové vystoupení? To zjistíte v úterním Prostřeno!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.