Kuchař Vocásek zkritizoval vymazlené menu šéfa Pohlreicha: Za tohle bych dostal ve škole pětku!

První večeře (2) - Kuchař Karel zkritizuje vymazlené menu šéfa Pohlrecha

Karel Vocásek se přišel seznámit u romantické večeře. Když mu číšník v luxusním podniku restauratéra a šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha v centru Prahy podal menu do rukou, začal ho ostře komentovat. Co ho tolik rozlítilo? Tomu neuvěříte.

Karel Vocásek měl v restauraci rande naslepo a před televizními kamerami. Distingovaně se s partnerkou usadili do křesílek, přišel číšník a podal jim jídelní lístky. Pan Karel se do toho svého zahleděl a po delší odmlce nevěřícně pronesl: Za tohle bych dostal ve škole kuli!

Menu zde přitom sestavují pod ostřížím zrakem Zdeňka Pohlreicha, kterému luxusní podnik Divinis v centru Prahy říká šéfe. Během natáčení seznamky První večeře, kterou hostí, se však vzorný jídelníček dočkal velké kritiky. Co se panu Vocáskovi tolik nelíbilo?

Co je vitello tonato? Špenát?

Chtěl vybrat předkrm, ale protože „nevim, co to znamená“, tak se jeho objednávka lehce prodloužila. Pár zaujal pokrm s názvem vitello tonato. „Tonato. To bude asi špenát… Tady asi někdo neumí sestavovat jídelní lísky,“ odsoudil Karel výčet tradičních italských specialit na lístku. Když vyšlo najevo, že je vyučený kuchař-číšník, jeho partnerka Diana udiveně zareagovala: „Tak to by si ale měl vědět, co to je, ne?“ Karel obratně vysvětlí, že italštinu na škole nestudoval. Situaci zachránil zkušený číšník a páru představil lahodný italský studený předkrm, složený z pošírované telecí kýty s tuňákovou omáčkou.

Podobné články

Nakonec se nedorozumění vysvětlilo a Karel Vocásek se mohl u příjemné večeře dál v klidu poznávat se slečnou Dianou.

Seznamovací show První večeře sledujte každé pondělí ve 21:35 na Primě nebo se na díly podívejte on-line v archivu iPrima.cz


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.