zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Kuchař Vocásek zkritizoval vymazlené menu šéfa Pohlreicha: Za tohle bych dostal ve škole pětku!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zuzana Ostrá, foto: FTV Prima , Vydáno: 06.09.2021
Karel Vocásek se přišel seznámit u romantické večeře. Když mu číšník v luxusním podniku restauratéra a šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha v centru Prahy podal menu do rukou, začal ho ostře komentovat. Co ho tolik rozlítilo? Tomu neuvěříte.

reklama

Karel Vocásek měl v restauraci rande naslepo a před televizními kamerami. Distingovaně se s partnerkou usadili do křesílek, přišel číšník a podal jim jídelní lístky. Pan Karel se do toho svého zahleděl a po delší odmlce nevěřícně pronesl: Za tohle bych dostal ve škole kuli!

Menu zde přitom sestavují pod ostřížím zrakem Zdeňka Pohlreicha, kterému luxusní podnik Divinis v centru Prahy říká šéfe. Během natáčení seznamky První večeře, kterou hostí, se však vzorný jídelníček dočkal velké kritiky. Co se panu Vocáskovi tolik nelíbilo?

Co je vitello tonato? Špenát?

Chtěl vybrat předkrm, ale protože „nevim, co to znamená“, tak se jeho objednávka lehce prodloužila. Pár zaujal pokrm s názvem vitello tonato. „Tonato. To bude asi špenát… Tady asi někdo neumí sestavovat jídelní lísky,“ odsoudil Karel výčet tradičních italských specialit na lístku. Když vyšlo najevo, že je vyučený kuchař-číšník, jeho partnerka Diana udiveně zareagovala: „Tak to by si ale měl vědět, co to je, ne?“ Karel obratně vysvětlí, že italštinu na škole nestudoval. Situaci zachránil zkušený číšník a páru představil lahodný italský studený předkrm, složený z pošírované telecí kýty s tuňákovou omáčkou.

Diana z První večeře chce sex na na Petřínské rozhledně!

VIDEO: Divoška Diana z První večeře chce sex na rozhledně! Kolik už měla v posteli chlapů?

Nakonec se nedorozumění vysvětlilo a Karel Vocásek se mohl u příjemné večeře dál v klidu poznávat se slečnou Dianou. 

Karel Vocásek v restauraci u Zdeňka Pohlreicha.
Autor: FTV Prima Karel Vocásek v restauraci u Zdeňka Pohlreicha.

Seznamovací show První večeře sledujte každé pondělí ve 21:35 na Primě nebo se na díly podívejte on-line v archivu iPrima.cz

reklama

Související témata: První večeře , menu , šéfkuchař Zdeněk Pohlreich , rande na slepo , vitello tonato , FTV Prima

reklama

Přečtěte si také

reklama