Seriály a filmy

1. dubna 2021 05:59

Lukáše v seriálu Slunečná zmlátí. Proč? Kvůli ženské!

Lukáš Verner je sice lékař, na druhou stranu je to také pořádný sukničkář, což se mu ve čtvrteční epizodě seriálu Slunečná řádně vymstí. A nejen jemu! Podívejte se na to ve čtvrtek od 20:15 na Primě v 93. epizodě, kde se mimochodem objeví po dlouhé době i John Linhart!

Na Slunečnou se konečně vrátila Běta. Její příjezd všechny moc potěší. Už méně na Slunečné všechny těší úspěchy Romana Maxy. Ten se totiž rozhodl naklonit si přízeň všech z vesnice tím, že si je bude kupovat svými službami a dárky od obce.

Zdá se, že Romanovi jeho taktika vychází. Jenže existují i lepší taktiky. Jaké? A kdo je Romanovi poradí? Na jeho nečekaného spojence se podívejte ve videu:

Sukničkář Lukáš si na Slunečné poměrně užívá, pro lepá děvčata je mladý, úspěšný lékař více než přitažlivý. Tato pozornost Lukáše samozřejmě těší, leč vázat se nechce. Když se dozví, že si začal s poměrně nebezpečnou dívkou, která má ještě nebezpečnějšího tatínka, vztah utne. To se ale otci líbit nebude a přijde si vše s Lukášem vyříkat hezky jako muž s mužem. A Lukáš dopadne jak sedláci u Chlumce…

Sledujte to v ukázce ze seriálu Slunečná:

Kde je John Linhart?

Jelikož poslední stopa Johna Linharta vede do Břeclavi, Janek s Hanou se rozhodnou vyrazit přímo na místo činu a ptát se místních, zda Johna neviděli a kam případně směřoval. Investigativec Honzák ale přichází s mnohem lepší stopou – John vůbec nemířil do Břeclavi, ale do Popradu. Proč?

To budou muset zjistit Janek s Denisou od Johnovy sestry. Dozvědí se, že v Popradu žil Johnův otec, a možná právě on je důvodem, proč na Slovensko John vyrazil a jaké byly důvody jeho odjezdu. A jak se ukáže na konci 93. epizody, okolnosti to budou dost záhadné!

Podívejte se na upoutávku čtvrteční epizody:

Dívejte se ve čtvrtek ve 20:15 na Primě na 93. epizodu seriálu Slunečná a nezapomeňte, že Slunečnou můžete také v iPrima Videopůjčovně sledovat dřív než v televizi:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.