Seriály a filmy

9. listopadu 2021 13:20

Markéta Hrubešová opět v akci. Kdo se stane v seriálu Slunečná její kořistí?

Slunečná (140) - Diana útočí

Diana (Markéta Hrubešová) je po fiasku s dědou Vackem zpátky ve hře. A necílí na nikoho jiného, než na samotného Johna Linharta (Maroš Kramár). Jak se jí bude dařit? Sledujte exkluzivní ukázku ze čtvrteční epizody seriálu Slunečná!

Diana se opět zachová jako tradiční bohyně lovu, tentokrát si ale políčí na obrovskou kořist – Johna Linharta! John totiž se svými financemi naprosto splňuje její představy. Proto je také třeba vymyslet dokonalý plán, jak Johna svést.

Diana, stará známá ze Slunečné

Figurovat v něm bude samozřejmě její dobrý známý, kterého pozorný divák určitě pamatuje ještě ze Slunečné, kdy se Diana snažila svést dědu Vacka. Ten na Dianu v parku v promyšlené akci najede kolem a na oko ji zraní. Gentlemanský John nebude mít úniku, dámě v nesnázích přece musí pomoci.

A to je přesně to, nač proradná Diana čeká. Stačí nahodit vhodnou udičku, a následně se tvářit nedostupně. Všechny tyto taktiky Diana skvěle ovládá. Zdá se, že John je lapen…

Na další epizodu seriálu Slunečná se dívejte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě, nezapomeňte také, že Slunečnou můžete sledovat on-line dříve než v televizi – v iPrima Videopůjčovně!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 2. 2024

Berani, dnes v noci by vás mohly trápit temné, depresivní sny, které se pravděpodobně budou střídat s hloupými, které vás rozesmějí nahlas. Ráno byste se mohli probudit zcela zmatení z těchto představ a mohli byste mít tendenci je odmítat. Nedělejte to. Vaše sny se vám snaží něco sdělit o vás samotných. Zažili jste v poslední době své emocionální vzestupy a pády? Střídavě jste se nad něčím smáli a plakali? Zamyslete se nad tím!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.