Mery ze Sestřiček se konečně rozhodla. Opustí Davida, nebo manžela Michala?

Sestřičky: archiv-Sestřičky (62) - Mery je pevně rozhodnutá

Jakou odpovědí šokuje Mery Davida? Podívejte se na exkluzivní ukázku z rozhodujícího středečního dílu seriálu Sestřičky. Skutečně se přiblížil konec milostného trojúhelníku?

Bylo jenom otázkou času, kdy si Mery s Davidem nedají během svých přísně utajovaných milostných chvilek dost pozor a někdo je překvapí. Když je spolu načapala Šárka, bylo jasné, že takhle už to dál nepůjde. Mery musí udělat to, co měla udělat už dávno!

Jak uvidíte ve středečním dílu seriálu Sestřičky, Michal už Mery s Davidem také málem přistihl. Jenže David měl pro bezelstného a přátelského Michala rychlé vysvětlení. Vypadá to, že on totiž na rozdíl od Mery začíná situaci chápat jako únikovou hru, která ho evidentně dost baví. Se svým neskrývaným nadšením ovšem narazí u Mery. Té se takové urážení Michala nelíbí.

Mery s Davidem už si nedávají pozor

Konec skrývání. Mery má jasno

„Mně je Michala líto. Holky měly jste pravdu, já už to musím vyřešit,“ rozhodne se Mery nakonec neúnosné situaci postavit čelem. „Nemůžeme pořád před něčím utíkat a neustále se před něčím schovávat. Dělám blbosti, že se k tobě pořád vracím, podléhám ti… Musíme udělat definitivní rozhodnutí a já jsem to měla udělat už dávno,“ vyděsí následně Mery Davida úvodem vážného rozhovoru v kavárně, kam ho pozvala. Tentokrát už působí klidně a rozhodně. O to více je David nesvůj: „Přece nemůžeš jen tak odejít, Mery?“

Od koho se nakonec Mery skutečně rozhodne odejít a jak se v prekérní situaci zachová Michal Tomášek? Slíbit můžeme, že to co udělá, byste od něho nejspíš nečekali.

Sledujte Sestřičky a dramatické rozuzlení ostře sledovaného milostného trojúhelníku ve středu ve 20:15 na Primě.