Míša Tomešová se ukáže, jak ji neznáte! Jsem buď v kanceláři, nebo u někoho v posteli

Míša Tomešová o roli Adély

Do oblíbeného seriálu z prostředí zoologické zahrady zamířila i sympatická herečka Michaela Tomešová. Ta se představí v roli, která je pro ni nová. Kostýmek a podpatky doposud pro žádnou její postavu nebyly typické. Stejně tak její charakter. S čím se bude muset potýkat?

Asistentka ředitelky Adélka, to je nová role Michaely Tomešové v divácky oblíbeném seriálu ZOO. Tato mladá a sympatická dívka je ale zároveň neteří náměstka, který kuje s Albertem (David Gránský) pikle. „Nikdo moc neví, že jsem jeho neteř, protože mě potřebují ke svým nekalostem,“ prozrazuje Tomešová.

Diváci ji uvidí tak, jak doposud nemohli

Důvody, proč tuto roli vzala, jsou zřejmé, jelikož jsme Míšu v postavě tohoto charakteru zatím vidět nemohli. „Tato role je jiná než ty dosavadní, nikdy jsem nenosila kostýmky a podpatky. Hlavně je velmi sebevědomá a je to taková promiskuitní slečna, což jsem také nikdy nehrála,“ směje se herečka a přiznává, že Adélka jí rozšiřuje nové obzory v herecké kariéře. Není to ale prvoplánově negativní postava, jak by se mohlo zdát. V jádru je to hodná holka, a dokonce odhalí i pár nekalostí. Jak ale s těmito informacemi naloží, na to si už musíte počkat.

Buď je v kanceláři, nebo u někoho v posteli

Co ji ale mrzí, je fakt, že se při natáčení vůbec nedostane do zoologické zahrady. „Všichni kolegové vyprávějí, jak točí se zvířátky, a já, jelikož pracuji v kanceláři, nebo jsem u někoho v posteli, se potkám jen s těmi lidskými zvířátky,“ posteskla si Míša. Seriál ZOO sledujte nově každé úterý a čtvrtek večer na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.