zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Mistři šokujících proměn. Špičkový tým opravuje těla zoufalých klientů

redakce , Vydáno: 05.10.2021
Když se sen o kráse nečekaně změní v příšernou noční můru, Mistři šokujících proměn zasahují! Mladí profesionálové z království účesů, zdraví a krásy hbitě řeší hrozivé, extrémní a někdy vyloženě legrační zkrášlovací a stylové přešlapy. Špičkový tým opravuje zbídačená těla zoufalých klientů a výsledné odhalení všechny dojme. Stylová proměna se zkrátka dočkala face-liftu! Nový televizní pořad uvidíte na kanálu Prima SHOW.

reklama

Vítejte u Mistrů šokujících proměn, v pověstném salónu krásy s knihou rezervací, ze které vám překvapením spadne čelist. Na jediném místě, kde dokážou zachránit nebožáky s extrémními, šokujícími a někdy vyloženě legračními zkrášlovacími a stylovými přešlapy. Mladí profesionálové z království účesů, zdraví a krásy hbitě řeší zdánlivě nepřekonatelné problémy oprávněně zoufalých klientů.

Zničené vlasy, zpackané opálení nebo napuchlé rty? Vše se dá napravit!

Make-up katastrofa před proměnou
Autor: FTV Prima Make-up katastrofa před proměnou

Ať už je třeba zachránit špatně odbarvené vlasy, zpackané opálení nebo tak příšerně napuchlé rty, že vypadají asi stejně sexy jako tlama hladového pstruha, na špičkový tým Mistrů šokujících proměn je vždy spoleh! Mistři opravují zbídačená těla nešťastných klientů a provádějí je kompletní proměnou krok za krokem. V každé epizodě se seznámíme s některou z doslova nepřehlédnutelných osobností, jejichž sen o kráse se nečekaně změnil na příšernou noční můru. A které prozrazují, proč teď tak zoufale potřebují pomoc. Mistři šokujících proměn zachraňují své klienty totální transformací a finální výsledek všechny spolehlivě dojme… Stylová proměna se zkrátka dočkala face-liftu! 

Zajímavosti o show Mistři šokujících proměn:

Zábavný dokumentární seriál Mistři šokujících proměn se poprvé objevil na televizní obrazovce v roce 2016. Postupně byly natočeny dvě série, celkem 20 epizod.

Mistři šokujících proměn vznikli díky úspěchu pořadu Tattoo Fixers, ve kterém se profesionálové zaměřují na zachraňování a proměny zpackaných tetování.

Speciální tým Mistrů šokujících proměn tvoří kadeřníci, kosmetičky, vizážista a estetický lékař.

Proměny se různí a zahrnují všechno od „pouze“ opravdu dobrého střihu až po estetické operace. 

Nový kanál Prima Show začne vysílat 25. října!
Autor: FTV Prima/ Prima SHOW Nový kanál Prima Show začne vysílat 25. října!

reklama

Související témata: Mistři šokujících proměn , Prima SHOW , Mistři šokujících proměn

reklama

Přečtěte si také

reklama