Mistři šokujících proměn. Špičkový tým opravuje těla zoufalých klientů

Když se sen o kráse nečekaně změní v příšernou noční můru, Mistři šokujících proměn zasahují! Mladí profesionálové z království účesů, zdraví a krásy hbitě řeší hrozivé, extrémní a někdy vyloženě legrační zkrášlovací a stylové přešlapy. Špičkový tým opravuje zbídačená těla zoufalých klientů a výsledné odhalení všechny dojme. Stylová proměna se zkrátka dočkala face-liftu! Nový televizní pořad uvidíte na kanálu Prima SHOW.

Vítejte u Mistrů šokujících proměn, v pověstném salónu krásy s knihou rezervací, ze které vám překvapením spadne čelist. Na jediném místě, kde dokážou zachránit nebožáky s extrémními, šokujícími a někdy vyloženě legračními zkrášlovacími a stylovými přešlapy. Mladí profesionálové z království účesů, zdraví a krásy hbitě řeší zdánlivě nepřekonatelné problémy oprávněně zoufalých klientů.

Zničené vlasy, zpackané opálení nebo napuchlé rty? Vše se dá napravit!

Ať už je třeba zachránit špatně odbarvené vlasy, zpackané opálení nebo tak příšerně napuchlé rty, že vypadají asi stejně sexy jako tlama hladového pstruha, na špičkový tým Mistrů šokujících proměn je vždy spoleh! Mistři opravují zbídačená těla nešťastných klientů a provádějí je kompletní proměnou krok za krokem. V každé epizodě se seznámíme s některou z doslova nepřehlédnutelných osobností, jejichž sen o kráse se nečekaně změnil na příšernou noční můru. A které prozrazují, proč teď tak zoufale potřebují pomoc. Mistři šokujících proměn zachraňují své klienty totální transformací a finální výsledek všechny spolehlivě dojme… Stylová proměna se zkrátka dočkala face-liftu!

Zajímavosti o show Mistři šokujících proměn:

Zábavný dokumentární seriál Mistři šokujících proměn se poprvé objevil na televizní obrazovce v roce 2016. Postupně byly natočeny dvě série, celkem 20 epizod.

Mistři šokujících proměn vznikli díky úspěchu pořadu Tattoo Fixers, ve kterém se profesionálové zaměřují na zachraňování a proměny zpackaných tetování.

Speciální tým Mistrů šokujících proměn tvoří kadeřníci, kosmetičky, vizážista a estetický lékař.

Proměny se různí a zahrnují všechno od „pouze“ opravdu dobrého střihu až po estetické operace.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.