Adéla Gondíková: Na lidi nemám odhad! Čím by byla, kdyby se nestala herečkou?

Od čtvrtka 27. ledna startují na Primě premiérové díly zábavného pořadu Inkognito. Známé televizní tváře v něm hádají povolání tří pozvaných hostů a identitu čtvrtého VIP hosta. Sestava panelistů je čtyřčlenná – střídají se v ní Jakub Prachař, Ondřej Brzobohatý, Petra Nesvačilová, Marta Jandová, Richar Genzer, Miloš Pokorný. Výhledově k nim přibude Adéla Gondíková. Pořad tedy zaručeně přinese ještě větší porci zábavy! A to nejsou všechny novinky.

Na světě najdete přes padesát tisíc profesí. Uhodnout právě tu, která přísluší pozvanému hostovi zábavné show Inkognito, tak není vůbec jednoduché. Výsledku se navíc mohou panelisté dobrat jen prostřednictvím uzavřených otázek. Odpovědi ANO či NE jim buď potvrdí, či vyvrátí správnost jejich úvahy. Pohotovým moderátorem pořadu a vtipným glosátorem humorných situací je Libor Bouček. Je zároveň také tím, kdo hosty do Inkognita vybírá a zve. Jaká překvapení si tentokrát pro hvězdný tým hádajících připravil?

Novinky Inkognito 2022

Ondřej Brzobohatý usedne mezi hádajícími v nových brýlích. Takhle ho diváci ještě neviděli! A Jakub Prachař bude opět ve skvělé formě, vtipy z něho budou jen tryskat. Stejně tak i Petra Nesvačilová, v níž někteří diváci vidí humorný potenciál Jiřiny Bohdalové. „To mě samozřejmě velice těší. Být spojována s Jiřinou Bohdalovou je čest,“ říká na to Petra. „Smysl pro humor jsem zřejmě zdědila po rodičích. Tatínek je velmi vtipný, i maminka, a vlastně i můj partner,“ dodává. V Inkognitu jde o situační humor a ten má Petra ráda. „Kamarádi mi říkají, že tyhle fórky vždycky dělávám na silvestra a je prý neuvěřitelný, že jsem je už prokopla i do televize,“ dodává.

Adéla Gondíkovou v nové práci

Novinkou a milým přírůstkem do řady panelistů je herečka Adéla Gondíková.

„Na účinkování v Inkognitu se těším. Jen si říkám, že si budu muset průběžně dělat poznámky,“ myslí si o své nové roli Adéla a přiznává, že na lidi nemá moc dobrý odhad. „Já jsem jako malá chtěla být učitelkou v mateřské školce, případně pracovat jako sestřička. Jenže bratr studoval konzervatoř, a tak mně tato škola učarovala. Podala jsem si tedy na ni také přihlášku, ale moc jsem si nevěřila. Jako druhou školu jsem si dala dopravní. Říkala jsem si, že když tak budu pracovat na dráze a štípat lístky. Všichni v naší rodině jsou totiž ajznboňáci,“ upřesňuje se smíchem oblíbená herečka, kterou nyní můžete pravidelně vídat takév seriálu1. MISE.