Nové zvraty v seriálu Sestřičky: Žádost o ruku i o rozvod. Co čeká těhotnou Mery?

Sestřičky (65) - David žádá Mery o ruku

Další velké změny čekají v seriálu Sestřičky těhotnou Mery. Podívejte se na exkluzivní ukázky z pondělního dílu Sestřiček. Konec jednoho manželství a zároveň začátek jiného?

Ačkoliv dal Michal Mery jasně najevo, že se jí nehodlá jen tak vzdát a bude o ni bojovat za každou cenu, jeho naděje definitivně pohasnou ve chvíli, kdy vidí v Depotu šťastnou Mery s Hofbauerem. Ta si ho ani nevšimne, má oči jen pro svého Davida. Michal netuší, že je vidí vznášet se na obláčku štěstí chvíli po tom, co David položil na stůl před Mery červenou krabičku ve tvaru srdce a požádal ji o ruku. I když by to do Davida dříve nikdo neřekl, bere celou situaci vážně a očividně je z nadcházející role otce nadšený, ale i lehce nervózní. Sama Mery jeho gesto vůbec nečekala, ovšem bez váhání souhlasila.

Michal se vzdává Mery. Požádá o rozvod

Michalovi však v tento osudný moment dojde, že nemá cenu se dál snažit, a zdrceně z restaurace odchází. Jeho manželství končí.

Druhý den se Michal zastaví za Mery a oznámí jí, že viděl, jak jsou s Davidem šťastní, a nebude jim proto stát v cestě a sám navrhuje rozvod. Plánuje se s Markétou odstěhovat někam jinam a začít znovu. Už tak zaskočené Mery pak rezignovaně řekne, že „nehodlám ti dělat problémy ani ohledně dítěte. Do rodného listu si napiš, koho chceš“.

Jak se ke všemu Mery postaví? Bude dál tajit, kdo je skutečným otcem dítěte, nebo přizná pravdu?

Sledujte seriál Sestřičky každé pondělí a středu od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.