Seriály a filmy

12. října 2021 05:58

Opravdu někomu na statku Slunečná hrozí domácí násilí? Na tohle už Janek nemá nervy!

Slunečná (131) - Pozor na domácí násilí

Na statku Slunečná není nouze o akci a poslední dobou bohužel i o násilí. Podle Rózy nicméně není v ohrožení jenom Roman, ale i někdo, koho mají na Slunečné všichni rádi. Kdo? To se dozvíte v exkluzivní ukázce z úterní epizody Slunečné.

Róza vyzvídá na Karolíně, jak je to mezi ní a Štěpánem teď, když se k sobě nastěhovali. Má strach, aby ji Štěpán také nebil, stejně jako Sylvu. Jak na to bude Karolína reagovat?

Na spekulace ale nebude moc času, na statek totiž opět přijíždí Roman. Bojí se o svůj život a tváří se jako oběť. Nikdo ze statku ani nechce, aby s ním Janek ztrácel slova, nicméně ten je i tak přesvědčený, že by se od Pupíka mohl něco dozvědět. Ale nic z toho nebude. Naopak Roman žádá o pomoc Janka, protože se bojí o svůj život. Tak na tohle už Janek nemá nervy!

Sylva si myslí, že Roman nemá ve spojení Anna – Roman žádné slovo, a dokonce se jí zdá, že se s Annou sblížila. Společně s Jankem se Sylva snaží vymyslet, jak Annu postupně vyšachovat. Snadné to ale mít nebudou.

Tom s Erikou se chystají na stěhování do azylového domu, který by měla Erika namísto Týny vést. Oba se těší. Jediné, z čeho má Tom strach, je, jak bude reagovat na jejich přesun paní Plesníková, která bude muset za svými vnuky jezdit mnohem dál. A Tomovy obavy byly na místě!

Podívejte se ukázku z další epizody seriálu Slunečná:

Kratinovi se snaží zbavit Bóny. Jana i Leoš už mají Lídiny matky dost, ale nevypadá to, že by v dohledné době mínila jejich dům opustit. Naopak. Je u nich totiž spokojená! Lídě nakonec dojde, že svoji matku nemůže u Kratinových nechat a sežene jí místo v pečovatelském domě. To se ovšem její čiperné matky maximálně dotkne – mezi důchodci sedět odmítá. Svoji matku Lída dorazí tím, že už se vlastně těší na to, až ona sama v pečovatelském domě skončí. Protože o ni budou všichni pečovat a nebude muset nic dělat!

Jak je vidět, Anna přebrala sice Solange, moc se jí ale nedaří. Ze Solange odcházejí klienti. A John je kupodivu rád! Hana tohle nechápe. S Annou si John nakonec promluví a myslí si, že ji motivoval k lepším výkonům. Jenže Haně dochází krutá pravda – Anna na ni i na Johna kašle.

Roman přijíždí podruhé na Slunečnou, tentokrát notně zmlácený. Všichni spekulují, zda za útokem na něj stojí Anna nebo snad někdo jiný? Roman je přesvědčen, že za vším stojí Anna a Albánci, a varuje proto Týnu a Janka. Jsou podle něj další na řadě, Annu dle jeho názoru do Solange totiž nastrčili Albánci… I když to zní jako velká divočina, Roman má možná pravdu!

Sledujte video ze Slunečné:

Další epizodu ze seriálu Slunečná sledujte v úterý ve 20:15 na Primě!

Sdílejte článek