Ostrov pokušení. Kontroverzní zábavná show míří na naše obrazovky

Těšte se na pozoruhodný sociální experiment! V rozhodující okamžik vztahu se čtyři páry odhodlají vyzkoušet, jestli je jejich láska opravdová. V exotických tropech. Každý tráví čas zvlášť a bez toho druhého zažívá bláznivě divoké večírky a žhavé svůdné chvíle s mnoha pohlednými „pokušiteli“ a sexy „pokušitelkami“. Čí láska je opravdová a vydrží?

V exotickém a svůdném prostředí tropického ostrova na Belize se osm partnerů nastěhují každý zvlášť do jiného domu, kde je čeká spolubydlící - atraktivní, neuvěřitelně sexy a totálně nezadaná(ý). Co když je mezi nespoutanými spolubydlícími i někdo, kdo by se k nim hodil ještě lépe než jejich současný přítel nebo přítelkyně? Vzrušující jízda plná bláznivě divokých večírků a žhavých romantických eskapád začíná! Jak dopadne? Odjedou páry společně či v doprovodu někoho z „pokušitelů“? Nebo se rozjedou a zamíří domů sami?

Zábavná reality show Ostrov pokušení poprvé vstoupila na televizní obrazovky v roce 2011. Zatím vzniklo šest sérií a 36 epizod. Čtvrtá a pátá řada byly uvedeny v roce 2019. Pátá série měla premiéru v únoru 2021.

Show s kontroverzní pověstí

Show, kterou moderuje herec Mark L. Walberg (Syn pláže a Sneakerheads), má od začátku vysílání poněkud kontroverzní pověst.

Čtyři mužští soutěžící žijí společně s několika modelkami, zatímco čtyři ženské soutěžící žijí společně s několika modely. S tím, že tento koncept vyvolá rozruch, se od začátku počítá. Tvůrci úspěšně vsadili na to, že určitá míra kontroverze vyvolá zvědavost diváků a přiláká je k obrazovkám. Hned během první série produkce odhalila, že jeden z párů spolu má děti. Ytossie Pattersonová a Taheed Watson byli ze soutěže okamžitě vyřazeni.

Koncept Ostrova pokušení vychází z nizozemské reality show Bliind Vertrouwen (Slepá víra) a na jeho základě vzniklo mnoho dalších podobných pořadů v různých zemích světa. Národní verze Ostrovu pokušení se vysílaly nebo vysílají v Argentině, Austrálii, Brazílii, Bulharsku, Čile, ve Finsku, Francii, v Německu, Maďarsku, Itálii, Mexiku, Belgii, Portugalsku, Rumunsku, Rusku, ve Skandinávii, Španělsku, v Jižní Africe, ve Velké Británii a na Filipínách. Podobný koncept mají také pořady Ostrov lásky, Hotel Paradise, Forever Eden a Love in the Wild.

Sdílejte článek