zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Ostrov pokušení. Kontroverzní zábavná show míří na naše obrazovky

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zuzana Ostrá, foto: FTV Prima , Vydáno: 05.10.2021
Těšte se na pozoruhodný sociální experiment! V rozhodující okamžik vztahu se čtyři páry odhodlají vyzkoušet, jestli je jejich láska opravdová. V exotických tropech. Každý tráví čas zvlášť a bez toho druhého zažívá bláznivě divoké večírky a žhavé svůdné chvíle s mnoha pohlednými „pokušiteli“ a sexy „pokušitelkami“. Čí láska je opravdová a vydrží?

reklama

V exotickém a svůdném prostředí tropického ostrova na Belize se osm partnerů nastěhují každý zvlášť do jiného domu, kde je čeká spolubydlící - atraktivní, neuvěřitelně sexy a totálně nezadaná(ý). Co když je mezi nespoutanými spolubydlícími i někdo, kdo by se k nim hodil ještě lépe než jejich současný přítel nebo přítelkyně? Vzrušující jízda plná bláznivě divokých večírků a žhavých romantických eskapád začíná! Jak dopadne? Odjedou páry společně či v doprovodu někoho z „pokušitelů“? Nebo se rozjedou a zamíří domů sami?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ostrov pokušení III (1) - teaser

Zábavná reality show Ostrov pokušení poprvé vstoupila na televizní obrazovky v roce 2011. Zatím vzniklo šest sérií a 36 epizod. Čtvrtá a pátá řada byly uvedeny v roce 2019. Pátá série měla premiéru v únoru 2021.

Show s kontroverzní pověstí

Show, kterou moderuje herec Mark L. Walberg (Syn pláže a Sneakerheads), má od začátku vysílání poněkud kontroverzní pověst. Čtyři mužští soutěžící žijí společně s několika modelkami, zatímco čtyři ženské soutěžící žijí společně s několika modely. S tím, že tento koncept vyvolá rozruch, se od začátku počítá. Tvůrci úspěšně vsadili na to, že určitá míra kontroverze vyvolá zvědavost diváků a přiláká je k obrazovkám. Hned během první série produkce odhalila, že jeden z párů spolu má děti. Ytossie Pattersonová a Taheed Watson byli ze soutěže okamžitě vyřazeni.

Kontroverzní show Ostrov pokušení. Čí láska je opravdová a vydrží?
Autor: FTV Prima Kontroverzní show Ostrov pokušení. Čí láska je opravdová a vydrží?

Koncept Ostrova pokušení vychází z nizozemské reality show Bliind Vertrouwen (Slepá víra) a na jeho základě vzniklo mnoho dalších podobných pořadů v různých zemích světa. Národní verze Ostrovu pokušení se vysílaly nebo vysílají v Argentině, Austrálii, Brazílii, Bulharsku, Čile, ve Finsku, Francii, v Německu, Maďarsku, Itálii, Mexiku, Belgii, Portugalsku, Rumunsku, Rusku, ve Skandinávii, Španělsku, v Jižní Africe, ve Velké Británii a na Filipínách.
Podobný koncept mají také pořady Ostrov lásky, Hotel Paradise, Forever Eden a Love in the Wild.

reklama

Související témata: Ostrov pokušení , Ostrov pokušení , reality show , Mark L. Walberg , Belize , nevěra , FTV Prima

reklama

Přečtěte si také

reklama