zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Petr Nárožný jako chůva. Jeho proměnu musíte vidět! Jak se cítil jako žena?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 06.12.2021
Otakar Mrázek ze seriálu Hvězdy nad hlavou v podání Petra Nárožného se každý rok účastní místního divadelního představení Romeo a Julie. Hraje starého Kapuleta, jenže letos se nedaří Veronice Khek Kubařové coby Pavlínce dát divadelní soubor dohromady. Hrát tak bude, kdo má ruce a nohy, a je jedno koho.

reklama

I když Otakar Mrázek zkouší opět svou postavu pana Kapuleta, otce Julie, nakonec skončí na jevišti jako Juliina chůva. Po jevišti tak pobíhá v paruce a v ženských šatech.

Ženská role pro Nárožného v seriálu Hvězdy nad hlavou

„Ano, hrál jsem ženskou roli. Byl to v celém tom seriálu bod, kdy se mohlo jaksi prásknout do koní a povolit otěže. Takříkajíc zcela vědomě to napálit a hrát to víc jako legraci. Ale snaživí ochotníci, když chtějí pobavit, tak se přesně takhle chovají, přehrávají… Tak jsme přehrávali dost a ve výsledku je ta scéna v seriálu vlastně krátká,“ zavzpomínal na natáčení divadla herec, a to, že ztvárňoval ženu, mu vůbec nevadilo.

Petr Nárožný jako chůva.
Autor: FTV Prima/ Hvězdy nad hlavou Petr Nárožný jako chůva.

Ale jeho doktor Mrázek ho baví samozřejmě mnohem víc a sám by se k takovému lékaři nebál chodit jako pacient. „Bral bych ho určitě. Kdysi jsem napsal takové sedmero pro sjezd ortopedů, co bych si přál já jako pacient. Řekl jsem, že by to měl být takový čapkovský typ, který ještě večer před operací přijde k vám a sedne si na postel, řekne, že to bude dobrý. Že on má taky starosti, že mu utekla dcera s komedianty, že má taky svůj život. Tak vás nějak pohladí po duši. Takového Mrázka bych si přál, sice je trochu mrzutý, ale vlastně vás pohladí po duši. Ví, že i lékařovo slovo léčí.“

Další díl seriálu Hvězdy nad hlavou sledujte už v pondělí ve 20:15 na Primě!

reklama

Související témata: Hvězdy nad hlavou , FTV Prima , seriál hvězdy nad hlavou , hvězdy nad hlavou online

reklama

Přečtěte si také

reklama