Seriály a filmy

6. prosince 2021 06:09

Petr Nárožný jako chůva. Jeho proměnu musíte vidět! Jak se cítil jako žena?

Hvězdy nad hlavou (15) - upoutávka

Otakar Mrázek ze seriálu Hvězdy nad hlavou v podání Petra Nárožného se každý rok účastní místního divadelního představení Romeo a Julie. Hraje starého Kapuleta, jenže letos se nedaří Veronice Khek Kubařové coby Pavlínce dát divadelní soubor dohromady. Hrát tak bude, kdo má ruce a nohy, a je jedno koho.

I když Otakar Mrázek zkouší opět svou postavu pana Kapuleta, otce Julie, nakonec skončí na jevišti jako Juliina chůva. Po jevišti tak pobíhá v paruce a v ženských šatech.

Ženská role pro Nárožného v seriálu Hvězdy nad hlavou

„Ano, hrál jsem ženskou roli. Byl to v celém tom seriálu bod, kdy se mohlo jaksi prásknout do koní a povolit otěže. Takříkajíc zcela vědomě to napálit a hrát to víc jako legraci. Ale snaživí ochotníci, když chtějí pobavit, tak se přesně takhle chovají, přehrávají… Tak jsme přehrávali dost a ve výsledku je ta scéna v seriálu vlastně krátká,“ zavzpomínal na natáčení divadla herec, a to, že ztvárňoval ženu, mu vůbec nevadilo.

Ale jeho doktor Mrázek ho baví samozřejmě mnohem víc a sám by se k takovému lékaři nebál chodit jako pacient. „Bral bych ho určitě. Kdysi jsem napsal takové sedmero pro sjezd ortopedů, co bych si přál já jako pacient. Řekl jsem, že by to měl být takový čapkovský typ, který ještě večer před operací přijde k vám a sedne si na postel, řekne, že to bude dobrý. Že on má taky starosti, že mu utekla dcera s komedianty, že má taky svůj život. Tak vás nějak pohladí po duši. Takového Mrázka bych si přál, sice je trochu mrzutý, ale vlastně vás pohladí po duši. Ví, že i lékařovo slovo léčí.“

Další díl seriálu Hvězdy nad hlavou sledujte už v pondělí ve 20:15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.