Seriály a filmy

1. září 2021 04:00

Aneta Gretzová

Obětavá Andrea z Prostřeno! Máma, učitelka i ošetřovatelka na plný úvazek všechny dojme

Prostřeno! XXIV (13) - Pomocník a nefunfující váha

Příběh paní Andrey z Prostřeno! dokládá, že s pevnou vůlí se dá čelit mnohým nesnázím. Péče o dlouhodobě nemocného syna této obětavé ženě převrátila život na ruby, navíc na vše zůstala sama.

V Prostřeno! ve středu zavítáme k jediné ženské hostitelce tohoto týdne Andree Miloševičové. Dům, ve kterém bydlí se svými dětmi, se nachází v Šenově u Nového Jičína. Kvůli své poloze u rušné silnice a oprýskané omítce nepůsobí navenek zrovna přívětivým dojmem. O to víc pak ale při příchodu dovnitř překvapí jeho vkusné a moderní vybavení. Teplo domova na návštěvu dýchá z každého koutu. Je vidět, že si rozvedená Andrea dá záležet, aby se ona i její dvě děti cítily doma dobře.

Právě děti jsou v životě této maminky zcela na první místě. Dcera Tereza je již plnoletá, se svým jedenáctiletým synem Adamem ale tráví doma víc času, než by si oba přáli.

Andrea původně pracovala jako dělnice, servírka a naposledy jezdila taxíkem. Již devět let je ale v domácnosti a stará se o syna Adama, který trpí onemocněním ledvin. To mu nedovoluje chodit se spolužáky do školy, a tak se s maminkou učí ve svém dětském pokoji. Rozvedená Andrea tím pádem musí zvládat dohromady roli mámy, učitelky a ošetřovatelky na plný úvazek a nepřestává být vděčná odborníkům, kteří jejímu synkovi poskytují další péči. „Adam se léčí na hematoonkologickém oddělení v nemocnici v Ostravě-Porubě, doktoři a sestřičky se tam o něj perfektně starají,“ říká.

Podívejte se, co řeknou hosté na Andrein bujón v polévce:

I když to to v životě nemají zrovna lehké, je evidentní, že Andreu a jejího syna pojí pevné pouto. Vždyť to byl právě on, kdo přihlásil svoji maminku do Prostřeno!, aby všem ukázal, jak dobře vaří.

Co na domácí kuchyni řeknou ostatní soutěžící z Moravskoslezského kraje? To se dozvíte v dnešním Prostřeno!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.