Seriály a filmy

4. dubna 2021 05:59

Sestřičky: První setkání Saši Rašilova s manželkou. Půlroční dceru si předali na chodbě

Právě v těchto dnech Saša Rašilov slaví dvouleté působení v seriálové Nemocnici Rubava, kam nastoupil jako doktor Michal Tomášek. Málokdo ví, že ještě před ním se v seriálu Modrý kód (předchůdce dnešních Sestřiček) objevila i jeho žena Ludmila Rašilovová. A v 55. epizodě se do seriálu vrátila v roli pacientky Moniky Jiráskové. Mrkněte se na ni v archivu iPrima.

„Lída už tady svoji premiéru kdysi měla, pak jsem se tu objevil já jako doktor Tomášek, a dneska jsme se tu konečně sešli ve stejný den. Před kamerou jsme se nepotkali, ale to je výhoda,“ prozradil Saša Rašilov, který si v šatně s manželkou předal štafetu, jejich nejmladší dceru Emílii. Zatímco on měl po poledni padla, trpělivě čekal s dcerou v šatně, až si své odpoledne odtočí Lída. Ta se coby pacientka Monika Jirásková prakticky nezvedla z nemocniční postele.

„Musím uznat, že hrát pacientku není úplně příjemný pocit. Jak na vás dávají všechny ty hadičky… brrr…no ale samotné natáčení bylo krásné! Taky bylo skvělé vidět po dlouhé době milované kolegy a kamarády,“ radovala se ze své první pracovní příležitosti po porodu Lída.

Podívejte se na scénu ze seriálu Sestřičky:

Že scénář jejich postavy nespojil v jeden obraz, ale manželům nevadí. „Když jsem včera Lídě nahazoval texty, které se učila, dost jsme se u toho nasmáli. Nevím, jestli bychom byli schopni se na place nesmát a předstírat, že jsme někdo úplně jiný a že se neznáme,“ uvažuje Saša Rašilov.

Reportérce pořadu Showtime Lída Rašilovová navíc prozradila, že hraní je neopouští ani doma. Vyžaduje to totiž jejich starší dcera. „Sašík musí hrát neustále prince, Maruška je princezna a říká mu, že je její princ,“ práskla Lída. „Je to pravda, díky tomu mám svatbu asi tak třikrát za odpoledne,“ směje se Rašilov, který se kromě půlroční dcery raduje i z novorozené vnučky. „Brzy to bude do společného výběhu, jsou od sebe jenom pět měsíců,“ plánuje společnou výchovu dcery a vnučky Rašilov.

Lídu Rašilovovou i Sašu Rašilova sledujte v 55. epizodě seriálu Sestřičky, na kterou se můžete mrknout v archivu iPrima:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.