zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Sestřičky: První setkání Saši Rašilova s manželkou. Půlroční dceru si předali na chodbě

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 04.04.2021
Právě v těchto dnech Saša Rašilov slaví dvouleté působení v seriálové Nemocnici Rubava, kam nastoupil jako doktor Michal Tomášek. Málokdo ví, že ještě před ním se v seriálu Modrý kód (předchůdce dnešních Sestřiček) objevila i jeho žena Ludmila Rašilovová. A v 55. epizodě se do seriálu vrátila v roli pacientky Moniky Jiráskové. Mrkněte se na ni v archivu iPrima.

reklama

„Lída už tady svoji premiéru kdysi měla, pak jsem se tu objevil já jako doktor Tomášek, a dneska jsme se tu konečně sešli ve stejný den. Před kamerou jsme se nepotkali, ale to je výhoda,“ prozradil Saša Rašilov, který si v šatně s manželkou předal štafetu, jejich nejmladší dceru Emílii. Zatímco on měl po poledni padla, trpělivě čekal s dcerou v šatně, až si své odpoledne odtočí Lída. Ta se coby pacientka Monika Jirásková prakticky nezvedla z nemocniční postele.

Lída Rašilovová jako pacientka Monika
Autor: FTV Prima/ Sestřičky Lída Rašilovová jako pacientka Monika

„Musím uznat, že hrát pacientku není úplně příjemný pocit. Jak na vás dávají všechny ty hadičky… brrr…no ale samotné natáčení bylo krásné! Taky bylo skvělé vidět po dlouhé době milované kolegy a kamarády,“ radovala se ze své první pracovní příležitosti po porodu Lída.

Podívejte se na scénu ze seriálu Sestřičky:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Sestřičky (55): Partnerka Saši Rašilova

Že scénář jejich postavy nespojil v jeden obraz, ale manželům nevadí. „Když jsem včera Lídě nahazoval texty, které se učila, dost jsme se u toho nasmáli. Nevím, jestli bychom byli schopni se na place nesmát a předstírat, že jsme někdo úplně jiný a že se neznáme,“ uvažuje Saša Rašilov.

Saša Rašilov, jeho žena Ludmila a nejmladší dcera Emílie
Autor: FTV Prima/ Sestřičky Saša Rašilov, jeho žena Ludmila a nejmladší dcera Emílie

Reportérce pořadu Showtime Lída Rašilovová navíc prozradila, že hraní je neopouští ani doma. Vyžaduje to totiž jejich starší dcera. „Sašík musí hrát neustále prince, Maruška je princezna a říká mu, že je její princ,“ práskla Lída. „Je to pravda, díky tomu mám svatbu asi tak třikrát za odpoledne,“ směje se Rašilov, který se kromě půlroční dcery raduje i z novorozené vnučky. „Brzy to bude do společného výběhu, jsou od sebe jenom pět měsíců,“ plánuje společnou výchovu dcery a vnučky Rašilov.

Lídu Rašilovovou i Sašu Rašilova sledujte v 55. epizodě seriálu Sestřičky, na kterou se můžete mrknout v archivu iPrima:

reklama

Související témata: Sestřičky , seriál sestřičky , sestřičky online , Saša Rašilov

reklama

Přečtěte si také

reklama