Šéf Pohlreich pohostí v seznamovací show První večeře těchto šest odvážlivců

Chtějí dát šanci novému seznámení. A to jim umožní První večeře, originální seznamovací show, v níž se nezadaní jedinci naslepo potkají v příjemné restauraci u večeře. Na jejím konci se rozhodnou, jestli mají chuť setkat ještě jednou. To celé se odehraje pod drobnohledem kamer a mikrofonů! Kdo se bude seznamovat a jakou roli v novém pořadu sehraje šéfkuchař Zdeněk Pohlreich?

První večeře, seznamovací reality show podle celosvětově úspěšného televizního formátu First Dates, který vznikl ve Velké Británii, bude mít českou premiéru již na konci srpna na Primě a my v ní budeme moci sledovat, jak například zvládne své úplně první rande v životě třiadvacetiletý introvert Zdeněk, který přiznal, že dosud s žádnou slečnou nechodil? A co náruživá kosmetička Diana, která touží po erotických zážitcích na veřejnosti? Přeskočí jiskra u její první večeře?

Neokoukanou show provede populární šéfkuchař Zdeněk Pohlreich, který zájemce o seznámení pohostí ve své pražské restauraci Divinis a trochu jim tu romantiku okoření svým nezaměnitelným humorem.

Neskutečná směsice lidí k seznámení

„Mou úlohou je, aby se lidé v naší restauraci cítili dobře a atmosféra u stolu byla co nejuvolněnější. Restaurace je místo, kde se lidé seznamují, rozcházejí, dostávají výpovědi. My se o ně musíme vždy perfektně postarat a být naprosto profesionální,“ říká Prima Šéf Pohlreich, který byl při natáčení První večeře rozhovory některých párů dost překvapený.

„Uvidíte velmi zajímavé věci. Myslím, že produkce pořadu vybrala neskutečně pestrou směsici lidí. S otevřenou pusou jsem koukal, když se u stolu začaly probírat sexuální zážitky nebo preference. Za mých mladých let se tyto řeči nevedly,“ směje se šéfkuchař a dodává. „Já sám bych odvahu na rande naslepo neměl, proto všechny, kteří do toho jdou, obdivuju. A přeju jim, aby ten neznámý protějšek byl pro ně co nejpřijatelnější a aby si vzniklé sympatie odnesli s sebou.“

První večeře, prvních šest nezadaných

Mezi prvními zájemci o rande naslepo jsou tito nezadaní:

  1. Introverta Zdeňka (23) ze Šumperka čeká v show úplně první rande v životě! „Nikdy jsem neměl přítelkyni. Mám nízké sebevědomí, nevěřím si,“ vysvětluje Zdeněk. Od setkání si slibuje, že najde lásku. Partnerka by měla být hodná, věrná a otevřená.
  2. Kosmetička Diana (27) z Prahy o sobě říká, že je komunikativní a veselá. Hledá vážný vztah. Zároveň je prý náruživá a má „to“ ráda na veřejnosti. „Nechci žádného impotenta ani stydlína. Mám teď cíl, že bych si to chtěla rozdat na petřínské věži s výhledem na Prahu,“ netají se jasnými představami o případném pokračování rande.
  3. Patrik (29) je podnikatel z Prahy. První večeře je další jeho šancí seznámit se. „Jsem rodinnej typ, zakládám si na tom. Je to to nejdůležitější, co může člověk v životě mít, říká tento mladý muž," kterého opustila žena. Patrik holduje sportu, aktivně hraje fotbal a jednou by chtěl být hodně bohatým a úspěšným člověkem.
  4. Adélu (43) z Cejle přihlásila do pořadu její sestra. Adéla je bývalá krasobruslařka, sportuje celý svůj život. „Věnuji se běhání a svému čtyřnohému mazlíčkovi, se kterým chodím na dlouhé procházky.“ Líbí se jí vyšší muži a klidně i bez vlasů.
  5. Brňák Jan (76) už toho ve svém životě zažil hodně. „Můj poslední vztah trval patnáct let. Bohužel byl pro mě zklamáním, neboť mě partnerka podváděla.“ Jan by rád poznal ženu, která je k světu a umí vařit. Své chyby si prý dnes už uvědomuje a rád by v sobě našel ještě více tolerance.
  6. Obchodní asistentka Daniela (45) z Prahy je čtyři roky sama. „Jsem akční člověk, mám ráda tanec. Mým koníčkem je také svět ezoteriky.“ Jako partnera by si představovala někoho s nadhledem, vzděláním a charismatem.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.