Seriály a filmy

21. září 2021 20:20

Roman neřekl v seriálu Slunečná poslední slovo. Najde si nečekaného spojence

Slunečná (126) - Ahoj, bráško

Roman Maxa alias Pupík je opravdu zmetek, jaký se jen tak nevidí! Opět se objeví na Slunečné a Týně s Jankem překazí plány tak, jak by si nikdo nedovedl představit. Navíc bude mít ve špinavé hře nečekaného spojence. Jakého? Mrkněte se už teď na exkluzivní ukázku ze čtvrteční epizody seriálu Slunečná.

Pupík nadrobil problémů, že by to vystačilo na několik životů. Nakonec to byl i přes veškerá příkoří Janek, kdo Romanovi z bezvýchodné situace pomohl. Ovšem jedině s příslibem, že už se jemu ani nikomu, kdo je mu blízký, nebude plést do života. Nyní se sám Janek přesvědčí o tom, že pro dobrotu leda na žebrotu...

Slunečná je v ohrožení!

Roman je totiž zpátky a o slovo se přihlásí zrovna ve chvíli, kdy se Týna s Jankem chystají do azylového domu, kde mají začít renovační a stavební práce. Započít je ale nejde. Jak to? Protože je na pozemky stanovena uzávěra. A jak Janek zjišťuje, stejný problém se váže i na sanatorium a statek Slunečná.

Jak je to možné? Roman se totiž spolčil s někým, komu Janek i jeho otec s Hanou bezmezně věřili...

Opravdu přijde Týna o statek i sanatorium? Na to se podívejte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě ve 126. epizodě seriálu Slunečná!