zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Roman neřekl v seriálu Slunečná poslední slovo. Najde si nečekaného spojence

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 21.09.2021
Roman Maxa alias Pupík je opravdu zmetek, jaký se jen tak nevidí! Opět se objeví na Slunečné a Týně s Jankem překazí plány tak, jak by si nikdo nedovedl představit. Navíc bude mít ve špinavé hře nečekaného spojence. Jakého? Mrkněte se už teď na exkluzivní ukázku ze čtvrteční epizody seriálu Slunečná.

reklama

Pupík nadrobil problémů, že by to vystačilo na několik životů. Nakonec to byl i přes veškerá příkoří Janek, kdo Romanovi z bezvýchodné situace pomohl. Ovšem jedině s příslibem, že už se jemu ani nikomu, kdo je mu blízký, nebude plést do života. Nyní se sám Janek přesvědčí o tom, že pro dobrotu leda na žebrotu...

Slunečná je v ohrožení!

Roman je totiž zpátky a o slovo se přihlásí zrovna ve chvíli, kdy se Týna s Jankem chystají do azylového domu, kde mají začít renovační a stavební práce. Započít je ale nejde. Jak to? Protože je na pozemky stanovena uzávěra. A jak Janek zjišťuje, stejný problém se váže i na sanatorium a statek Slunečná.

Jak je to možné? Roman se totiž spolčil s někým, komu Janek i jeho otec s Hanou bezmezně věřili...

Opravdu přijde Týna o statek i sanatorium? Na to se podívejte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě ve 126. epizodě seriálu Slunečná!

reklama

Související témata: Slunečná , FTV Prima , seriál slunečná , slunečná online , týna a janek

reklama

Přečtěte si také

reklama