Seriály a filmy

11. března 2021 12:59

Rozvod, nebo velká láska? Do seriálu Slunečná se vrátí romantika

Romantika se do seriálu Slunečná vrátí hned na několika frontách. Podívejte se už teď na ukázky z 87. epizody Slunečné, kterou sledujte na Primě ve čtvrtek ve 20:15.

Na statek přijíždí nečekaná návštěva – za profesorem se vydal jeho povedený synek. Vypadá to na velkou rodinnou idylku, protože přijíždí on, ale i jeho dcera Terezka, profesorova vnučka. Jen Róze s Erikou se tato idylka zdá podezřelá.

I když by profesor Kohout rád věřil, že nápad ho navštívit přišel od jeho vnučky, podezření Rózy se brzy potvrdí. Jeho syn na Slunečnou rozhodně nepřijel jen tak, ale po svém otci chce podepsat plnou pomoc. Proč? Přece proto, aby mu pomohl! Počkat… Tady něco nehraje:

Leoš s Janou už přestávají zvládat přítomnost tchyní na jejich statku. Obě maminky jsou totiž doslova na zabití. Zejména Valentýna, která se v obavách o tříštění majetku pouští sama proaktivně do rozvodového řízení.

Janě ale dojde trpělivost. Sledujte video:

To ale zdaleka není vše. Aby se konečně tchyní zbavili, Leoš s Janou navážou příměří. A dost možná nezůstane jen u něj. Jen aby těch nervů nebylo až tak moc, že to Leoše, stále oslabeného po operaci, položí…

Lída se stále snaží přiblížit k Frantovi, ten ale vše odmítá. Chováním Lídy je natolik ublížený, že se s ní odmítá vídat. To je vcelku pochopitelné, o něco méně pochopitelné ale je, že kašle i na jejich společný lihovar.

Ukazuje se, že vůbec nezadává smluvené objednávky a vůbec nic kolem lihovaru neřeší, začínají hrozit penalizace a pokuty, o ušlém zisku nemluvě. Do záležitosti se nakonec nečekaně vloží Zdeněk Vacek s Álou. Že by to nakonec byla Ála, kdo rodinný pivovar zachrání? A proč by to vůbec dělala?

Sledujte upoutávku čtvrteční epizody seriálu Slunečná:

87. epizodu seriálu Slunečná sledujte na Primě ve čtvrtek ve 20:15. A nezapomeňte, že svůj oblíbený seriál můžete sledovat také dříve než v televizi v iPrima Videopůjčovně:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.