zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Sara Sandeva slavila na place Dvojky na zabití narozeniny. Proč nerada rozbaluje dárky?

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 28.07.2021
Herečka Sara Sandeva oslavila svoje čtyřiadvacáté narozeniny přímo na natáčení primácké novinky Dvojka na zabití. Popřát jí přišli všichni kolegové a poprat se s dortem jí pomohli Jakub Prachař i Miroslav Vladyka.

reklama

Překvapení to pro mladou herečku, která si v novince televize Prima zahraje vyšetřovatelku Karolínu, rozhodně bylo. S přáním od štábu a kolegů nepočítala. Ti jí zazpívali přesně po poslední klapce natáčecího dne.

Sara Sandeva a Jakub Prachař
Autor: FTV Prima / Dvojka na zabití Sara Sandeva a Jakub Prachař

„Vzpomínám si, že když jsem byla malá, maminka mi vymýšlela nezapomenutelné oslavy. Měla jsem krásné každé narozeniny a děkuju všem i za přání k těmto,“ usmívá se nad dortem Sara Sandeva a vzpomíná na oslavu, která ji přenesla do dospělosti.

Jak oslavila Sara Sandeva vstup do dospělosti?

„Osmnáctiny si vybavuju přesně. Slavila jsem je v Makedonii a rodiče mě vzali na večeři. Já byla samozřejmě domluvená po večeři s partou kamarádů. S našima jsem šla do restaurace, kde byl nádherný výhled, a jako bonus tam byli všichni moji blízcí z Makedonie i kamarádi. Bylo to velké a krásné překvapení,“ zavzpomínala herečka, která se narodila ve Skopje a ve dvou letech se s rodiči přestěhovala do České republiky. „Myslím si, že narozeninové oslavy jsou v Makedonii mnohem větší než tady. Lidé se rádi scházejí, slaví, ale nic speciálního asi nemáme.“

Oslava proběhla přímo na place
Autor: FTV Prima / Dvojka na zabití Oslava proběhla přímo na place

Kupodivu tahle krásná herečka nerada rozbaluje dárky, ale raději je dává. „Vždy se snažím, aby byly osobní, a lámu si nad výběrem hlavu – aby to byl pro dotyčného zážitek nebo aby to mělo nějakou souvislost mezi obdarovaným a mnou.“

Jakmile Martinovi přes cestu přejde Karolína, postupně přestává toužit po smrti, a začíná zase chápat, že jeho práce je důležitá a že je schopen se sblížit i s dalším člověkem.

Jakub Prachař a Sara Sandeva jsou Dvojka na zabití. Prima natáčí nový seriál

reklama

Související témata: Dvojka na zabití , seriál dvojka na zabití , Sara Sandeva , Jakub Prachař , novinka

reklama

Přečtěte si také

reklama