Seriály a filmy

28. července 2021 05:32

Sara Sandeva slavila na place Dvojky na zabití narozeniny. Proč nerada rozbaluje dárky?

Herečka Sara Sandeva oslavila svoje čtyřiadvacáté narozeniny přímo na natáčení primácké novinky Dvojka na zabití. Popřát jí přišli všichni kolegové a poprat se s dortem jí pomohli Jakub Prachař i Miroslav Vladyka.

Překvapení to pro mladou herečku, která si v novince televize Prima zahraje vyšetřovatelku Karolínu, rozhodně bylo. S přáním od štábu a kolegů nepočítala. Ti jí zazpívali přesně po poslední klapce natáčecího dne.

„Vzpomínám si, že když jsem byla malá, maminka mi vymýšlela nezapomenutelné oslavy. Měla jsem krásné každé narozeniny a děkuju všem i za přání k těmto,“ usmívá se nad dortem Sara Sandeva a vzpomíná na oslavu, která ji přenesla do dospělosti.

Jak oslavila Sara Sandeva vstup do dospělosti?

„Osmnáctiny si vybavuju přesně. Slavila jsem je v Makedonii a rodiče mě vzali na večeři. Já byla samozřejmě domluvená po večeři s partou kamarádů. S našima jsem šla do restaurace, kde byl nádherný výhled, a jako bonus tam byli všichni moji blízcí z Makedonie i kamarádi. Bylo to velké a krásné překvapení,“ zavzpomínala herečka, která se narodila ve Skopje a ve dvou letech se s rodiči přestěhovala do České republiky. „Myslím si, že narozeninové oslavy jsou v Makedonii mnohem větší než tady. Lidé se rádi scházejí, slaví, ale nic speciálního asi nemáme.“

Kupodivu tahle krásná herečka nerada rozbaluje dárky, ale raději je dává. „Vždy se snažím, aby byly osobní, a lámu si nad výběrem hlavu – aby to byl pro dotyčného zážitek nebo aby to mělo nějakou souvislost mezi obdarovaným a mnou.“

Podobné články


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.