Seriály a filmy

29. listopadu 2021 04:10

Petra Kloidová

Seriál Velvet: Návrat má premiéru na Prima LOVE. Užijte si módu a lásku

Velvet: Návrat (1) - upoutávka

Módní návrhářka Ana, která tři roky žila v New Yorku, si chce konečně splnit velký sen. Podaří se jí vybudovat butik v šumné Barceloně a proslavit se po celém světě? Série Velvet: Návrat navazuje na první úspěšnou sérii Velvet. Seriál uvidíte nejen od 29. listopadu na Prima LOVE, ale také on-line v archivu iPrima.cz.

Barcelona 1967. Zlatá šedesátá jsou v plném proudu a módní návrhářka Ana Rivera se po třech letech vrací z New Yorku splnit si svůj velký sen: rozšířit exkluzivní obchod z historického Madridu do šumné Barcelony. S pomocí svých přátel, jako je Clara (Marta Hazasová), Pedro (Adrián Lastra) a Raúl (Asier Etxeandia), otevírá nový butik přímo na rušném ikonickém bulváru Paseo de Gracia.

Humor, drama, romance i elegance

Jejich cílem je vybudovat značku, která se proslaví po celém světě – aby každý, kdo vejde do nějakého obchodu se značkou Velvet, okamžitě poznal, kde je, vždy našel nejžhavější módní trendy a dočkal se stejné péče nezávisle na tom, v jakém je zrovna městě… Jenže velké sny si nelze splnit bez překonání velkých překážek. A tak začíná humorný i dramatický příběh, ve kterém nechybí pořádný kus romance ani elegance.

Hlavní roli ztvárnila nejoblíbenější španělská herečka

Jedné z hlavních rolí v seriálu Velvet: Návrat se samozřejmě zase zhostila Paula Echevarría, nejobsazovanější herečka ve Španělsku a také hvězda sociálních sítí, patřící mezi nejsledovanější celebrity na Instagramu. V první serii Velvet jsme ji mohli sledovat jako Anu, které se do života a módního domu vrátí dětská a také osudová láska Alberto (Miguel Á. Silvestre). Dvojice naváže tam, kde před dlouhými lety skončila, avšak čeká je ještě hodně překážek. Na začátku nové série přijíždí představitelka Any jako úspěšná návrhářka z New Yorku za účelem postavit pobočku v Barceloně.

Herečka natáčela první sérii v roce 2014 a během ní se rozváděla po desetiletém manželství se španělským zpěvákem Davidem Bustamantem, pár spolu má dcerku Danielu. Dnes už je hvězda seriálu Velvet zamilovaná a má děťátko se španělským fotbalistou, který je o pár let mladší.

4 zajímavosti o seriálu Velvet: Návrat

  • Španělský komediálně-dramatický seriál Velvet: Návrat navazuje na televizní hit Velvet.
  • Velvet: Návrat měl premiéru v září 2017. Postupně vznikly dvě série a celkem 21 epizod, včetně jedné speciální.
  • Původně se počítalo se vznikem třetí série, ale nakonec bylo rozhodnuto, že se místo toho natočí speciální vánoční epizoda, která celý příběh uzavírá.
  • V seriálu Velvet: Návrat hraje mnoho herců a hereček, kteří se předtím objevili ve stejných rolích v původním Velvetu. Jsou to: Marta Hazasová (Clara Montesinosová), Javier Rey (Mateo), Aitana Sánchezová-Gijónová (Blanca), Asier Etxeandia (Raúl), Llorenç González (Jonás), Adrián Lastra (Pedro), Diego Martín (Enrique), Paula Echevarría (Ana Rivera), José Sacristán (Emilio) a Aitor Luna (Humberto).

Seriál Velvet můžete stále sledovat on-line v archivu iPrima.cz

  • Seriál Velvet: Návrat uvidíte od pondělí 29. listopadu na Prima LOVE každý všední den ve 21:55.

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.