zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Seriál Velvet: Návrat má premiéru na Prima LOVE. Užijte si módu a lásku

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Lenka Nováková , Vydáno: 29.11.2021
Módní návrhářka Ana, která tři roky žila v New Yorku, si chce konečně splnit velký sen. Podaří se jí vybudovat butik v šumné Barceloně a proslavit se po celém světě? Série Velvet: Návrat navazuje na první úspěšnou sérii Velvet. Seriál uvidíte nejen od 29. listopadu na Prima LOVE, ale také on-line v archivu iPrima.cz.

reklama

Barcelona 1967. Zlatá šedesátá jsou v plném proudu a módní návrhářka Ana Rivera se po třech letech vrací z New Yorku splnit si svůj velký sen: rozšířit exkluzivní obchod z historického Madridu do šumné Barcelony. S pomocí svých přátel, jako je Clara (Marta Hazasová), Pedro (Adrián Lastra) a Raúl (Asier Etxeandia), otevírá nový butik přímo na rušném ikonickém bulváru Paseo de Gracia.

Humor, drama, romance i elegance

Jejich cílem je vybudovat značku, která se proslaví po celém světě – aby každý, kdo vejde do nějakého obchodu se značkou Velvet, okamžitě poznal, kde je, vždy našel nejžhavější módní trendy a dočkal se stejné péče nezávisle na tom, v jakém je zrovna městě… Jenže velké sny si nelze splnit bez překonání velkých překážek. A tak začíná humorný i dramatický příběh, ve kterém nechybí pořádný kus romance ani elegance.

Příjezd Any Rivery do Barcelony
Autor: Movistar+ Příjezd Any Rivery do Barcelony

Hlavní roli ztvárnila nejoblíbenější španělská herečka

Jedné z hlavních rolí v seriálu Velvet: Návrat se samozřejmě zase zhostila Paula Echevarría, nejobsazovanější herečka ve Španělsku a také hvězda sociálních sítí, patřící mezi nejsledovanější celebrity na Instagramu. V první serii Velvet jsme ji mohli sledovat jako Anu, které se do života a módního domu vrátí dětská a také osudová láska Alberto (Miguel Á. Silvestre). Dvojice naváže tam, kde před dlouhými lety skončila, avšak čeká je ještě hodně překážek. Na začátku nové série přijíždí představitelka Any jako úspěšná návrhářka z New Yorku za účelem postavit pobočku v Barceloně. 

Herečka natáčela první sérii v roce 2014 a během ní se rozváděla po desetiletém manželství se španělským zpěvákem Davidem Bustamantem, pár spolu má dcerku Danielu. Dnes už je hvězda seriálu Velvet zamilovaná a má děťátko se španělským fotbalistou, který je o pár let mladší.

Seriál Velvet: Návrat
Autor: Movistar+ Seriál Velvet: Návrat

4 zajímavosti o seriálu Velvet: Návrat

  • Španělský komediálně-dramatický seriál Velvet: Návrat navazuje na televizní hit Velvet.
  • Velvet: Návrat měl premiéru v září 2017. Postupně vznikly dvě série a celkem 21 epizod, včetně jedné speciální.
  • Původně se počítalo se vznikem třetí série, ale nakonec bylo rozhodnuto, že se místo toho natočí speciální vánoční epizoda, která celý příběh uzavírá.
  • V seriálu Velvet: Návrat hraje mnoho herců a hereček, kteří se předtím objevili ve stejných rolích v původním Velvetu. Jsou to: Marta Hazasová (Clara Montesinosová), Javier Rey (Mateo), Aitana Sánchezová-Gijónová (Blanca), Asier Etxeandia (Raúl), Llorenç González (Jonás), Adrián Lastra (Pedro), Diego Martín (Enrique), Paula Echevarría (Ana Rivera), José Sacristán (Emilio) a Aitor Luna (Humberto).

Seriál Velvet můžete stále sledovat on-line v archivu iPrima.cz

  • Seriál Velvet: Návrat uvidíte od pondělí 29. listopadu na Prima LOVE  každý všední den ve 21:55.
Ana ze seriálu Velvet

Herečka ze seriálu Velvet se i v reálném životě zamilovala do ženáče!

reklama

Související témata: Velvet: Návrat , Velvet online , FTV Prima , Velvet: Návrat , Paula Echevarría , Paseo de Gracia

reklama

Přečtěte si také

reklama