Seriály a filmy

11. ledna 2021 12:30

beccy@seznam.cz

Sex ve Městě se vrací po 22 letech! Jedna postava ale bude chybět

Sex ve Městě ožije. Po několika letech dohadů, zda tento holčičí večerníček bude mít pokračování, to potvrdily samy herečky. Objeví se tam sice přední protagonistky, ale seriál bude mít nové jméno a novou dějovou linku, která ovšem zůstane ve městě, které nikdy nespí.

Během včerejšího dne se k tomu přihlásily Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon and Kristin Davis na svém Instagramu. Nová podoba se bude jmenovat: And Just Like That, uvidíme jakého překladu se dočká u nás.

Asi není tajemstvím, že se Kim Cattrall, alias náruživá Samantha několikrát vyjádřila, že pokračovat nebude. Nechtěla hrát ve filmu ani seriálu a podle všech vyjádření za to mohly rozdíly v honorářích, které brala Carrie na rozdíl od ostatních. Proto ani v této podobě podle dosavadních informací Kim neuvidíme. Zda se dočkáme Pana Božského, je zatím tajemstvím.

„Nemohu si pomoct, přemýšlím… kde asi jsou?“ napsala Sarah na svém Instagramu a Cynthia odpověděla: „Ty, já, New York… vše je možné.“ Dvojku doplnila Kristin: „Vše je možné… sejdeme se tam.“ Datum natáčení ještě není dané, a tak herečky navnadily své fanoušky, ať je sledují, že s nimi budou sdílet všechny detaily.

Podle tiskové konference se bude nejspíš jednat o konec jara. Dějová linka má dámy sledovat v další etapě jejich života, kdy už nebudou řešit problémy třicítek, ale padesátnic, které jsou prý ještě dramatičtější. Seriál by měl mít 10 epizod, které budou trvat půl hodiny.

Většina fanoušků, kteří se k seriálu vyjadřují, se velmi těší a navrhla, že pokud by seriál pokračoval s jinými herečkami, měly by být různé pleti, protože New York je domovem snad všech národů světa.

Sdílejte článek
Štítky New York Instagram seriál herec pokračování Sex ve městě Sarah Jessica Parker Kim Cattrall Cynthia Nixon Kristin Davis Sarah Jessica Parkerová Cynthia Nixonová Kristin Davisová Carrie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.