zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Sex ve Městě se vrací po 22 letech! Jedna postava ale bude chybět

sex ve městě lži hlavní
Autor: profimedia.cz sex ve městě lži hlavní
Barbara Vávrová , Vydáno: 11.01.2021
Sex ve Městě ožije. Po několika letech dohadů, zda tento holčičí večerníček bude mít pokračování, to potvrdily samy herečky. Objeví se tam sice přední protagonistky, ale seriál bude mít nové jméno a novou dějovou linku, která ovšem zůstane ve městě, které nikdy nespí.

reklama

Během včerejšího dne se k tomu přihlásily Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon and Kristin Davis na svém Instagramu. Nová podoba se bude jmenovat: And Just Like That, uvidíme jakého překladu se dočká u nás.

Asi není tajemstvím, že se Kim Cattrall, alias náruživá Samantha několikrát vyjádřila, že pokračovat nebude. Nechtěla hrát ve filmu ani seriálu a podle všech vyjádření za to mohly rozdíly v honorářích, které brala Carrie na rozdíl od ostatních. Proto ani v této podobě podle dosavadních informací Kim neuvidíme. Zda se dočkáme Pana Božského, je zatím tajemstvím.

„Nemohu si pomoct, přemýšlím… kde asi jsou?“ napsala Sarah na svém Instagramu a Cynthia odpověděla: „Ty, já, New York… vše je možné.“ Dvojku doplnila Kristin: „Vše je možné… sejdeme se tam.“ Datum natáčení ještě není dané, a tak herečky navnadily své fanoušky, ať je sledují, že s nimi budou sdílet všechny detaily.

 

 

Podle tiskové konference se bude nejspíš jednat o konec jara. Dějová linka má dámy sledovat v další etapě jejich života, kdy už nebudou řešit problémy třicítek, ale padesátnic, které jsou prý ještě dramatičtější. Seriál by měl mít 10 epizod, které budou trvat půl hodiny.

Většina fanoušků, kteří se k seriálu vyjadřují, se velmi těší a navrhla, že pokud by seriál pokračoval s jinými herečkami, měly by být různé pleti, protože New York je domovem snad všech národů světa. 

reklama

Související témata: Sex ve městě , seriál , pokračování , Sarah Jessica Parker , Cynthia Nixon , Kristin Davis

reklama

Přečtěte si také

reklama