Šikana v seriálu Sestřičky: Žák si zasedl na Katku. Nikdo nechápe, co tím sleduje

Sestřičky (66) - upoutávka

Je Katka skutečně protekční spratek, jak o sobě sama troufale prohlásila? Proč si Žák nenechá ujít jedinou příležitost, aby ji mohl seřvat? Podívejte se již nyní na exkluzivní ukázky ze středečního dílu seriálu Sestřičky.

„Kinská! Co to je, tohle to,“ nastoupí Žák bez okolků na Katku. Ze židle ho nadzvedl její zápis pracovních hodin. „Co ty minuty? To si jako budete chodit do práce, kdy se vám zlíbí?“ Rozčiluje se dál a vůbec mu nevadí, že této scéně přihlíží nejen Bojan a Katky kámoška Bára, ale i celý rubavský urgent. Zaskočená Katka se ani nesnaží nijak obhajovat nebo něco vysvětlovat, jen se omlouvá. „K čemu je mi vaše ‚líto‘, když mi tady prostě chybí sestra jenom kvůli tomu, že si potřebujete dojít pro nějaký debilní cappuccino nebo co?“ řve dál Žák.

To už nevydrží Maty a zastane se svojí holky s tím, že není jediný, kdo si poslední dobou všímá, že už to Žák přehání a schválně se po Katce vozí. Dokonce ho neváhá přede všemi obvinit z bossingu. Ještě než se Žák začne bránit, dokonale ho utne s tím, že se musí věnovat práci, a nedá mu tak šanci k dalšímu slovnímu útoku. Žák jen zírá a pak se mlčky odebere zpátky do své kanceláře.

Katka plánuje s Žákem scénu pro kolegyně

Bohužel Maty ani Bára, která se kamarádky před Žákem rovněž zastávala, nevědí, že vše je součástí plánu, který vymyslela sama Katka. Když se totiž urgentem rozneslo, že je primář její skutečný otec, začaly ji některé sestřičky podezřívat z protežování a měly dojem, že jim svým chováním dává privilegovanost najevo. Katka chtěla všem dohadům a pomluvám udělat přítrž, a proto Žáka přesvědčila, aby jí schválně ztropil scénu a ukázal tím ostatním, že jí rozhodně nijak nenadržuje.

Vyjde Katce tento plán? Budou ji ostatní sestřičky zase brát jako sobě rovnou? Nebo u nich zůstane protekčním spratkem?

Nejen to se dozvíte ve středečním dílu seriálu Sestřičky ve středu od 20:15 na Primě.