Seriály a filmy

11. května 2021 05:30

Šílená babička, smrtelná ataka, ale i finále love story. Slunečná bude nabitá!

Slunečná (104) - upoutávka

Úterní epizoda seriálu Slunečná vás bude bavit. Semele se v ní toho totiž spoustu zásadního. Dívejte se v úterý ve 20:15 na Primě na 104. epizodu.

Za Hanou přichází přímo do Solange pan Hanuš, starý známý, který se tváří, že má pro Hanu exkluzivní informace. Jenže Hanu tyto nové informace dostanou. Jedná se totiž o její dceru, o kterou před lety přišla. Jak to, že John Linhart o ničem nevěděl?

Julča se konečně vrátila z natáčení filmu u moře. Už se samozřejmě moc těšila na malého Vašíka, o kterého se dočasně stará Lída. Převzala na sebe s láskou veškeré babičkovské i maminkovské povinnosti. Jenže už to začíná poněkud přehánět…

Influencerka a sportovkyně Elis Závodská touží po miminku. A také po ošetření od Lukáše Vernera. Jenže Lukáš plánuje cestu s Fatimou do Londýna, aby jí tam pomohl rozjet novou kliniku. Jenže kdo se postará o sanatorium na Slunečné? Bude druhý lékař Jirka dostatečně kvalitní? A jak se na to bude dívat influencerka Elis? Pořádně ji to naštve.

Jenže Lukáš by nejraději šel za hlasem svého srdce. Nechce podrazit Janka s Lukášem, a zároveň kliniku. Rád by ale odjel s Fati do Londýna. Jak to vyřešit? Vilda a Týna to nakonec zařídí.

Sledujte ve videu ze seriálu Slunečná:

Jakuba přepadávají stále častěji bolestivé ataky. Týna se mu snaží od bolesti pomoci, ale všichni si všímají, že to vše začíná být nad její síly. Jenže jak dál postupovat?

S nečekaným řešením přichází Janek. Bude Jakubovi ochoten sehnat experimentální lék? A jak se na to celé bude tvářit Týna?

Na to se podívejte v úterý ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat vždy také on-line a dříve než v televizi v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek