Seriály a filmy

18. května 2021 05:59

Slunečná: Hana se seznámí konečně s dcerou. Janek s Týnou si osudově zatančí!

Slunečná (106) - upoutávka

V úterní epizodě seriálu Slunečná se budou zase dít věci. Roman alias Pupík dostane pěkně na budku, ale možná se konečně vyřeší všechny jeho problémy. John vypátrá Haninu dceru a Týna s Jankem to rozjedou ve velkém na tanečním parketě. Dívejte se na Primě v úterý ve 20:15.

Epizoda přímo nabitá emocemi! John Linhart se pustil do pátrání po dceři Hany. Na radu Denisy rozhodil všechny své sítě, což přineslo ovoce. Dceru vypátral a rovnou s ní domluvil i její příjezd do Prahy. Hana Johnovi sice jakékoliv akce zakázala, nicméně John to odmítl respektovat. Ztracená dcera žije v Německu, ale už má namířenou za Hanou.

Podívejte se na dojemné shledání v seriálu Slunečná:

Roman Maxa se ocitá ve velkých nesnázích. Mafiáni, kteří mu půjčili, požadují zpět své peníze. Ty ale Roman nemá a bohužel je nemá ani kde vzít. John mu pomoci odmítá, matka by mu půjčila ráda, ale nemůže. Roman je v patové situaci. Jak se vyřeší?

Na Slunečné dál pokračuje natáčení filmu s Julčou v hlavní roli a do komparzu se náhodou připlete i Týna s Jankem. Pro oba představitele – Evu Burešovou a Marka Lamboru – to znamenalo naučit se taneční choreografii a zapojit se do folklórního souboru.

Zkoušky choreografie: Dost jsme se nasmáli

Herec musí být připraven na všechno a v momentě, kdy se natáčí další část Julčiny parády, se chce Janek přidat, Týna ale váhá, protože si není jistá v kramflecích. „Den před natáčením jsme měli v ateliérech zkoušku choreografie. I když jsem trénovaná z divadla nebo muzikálu, tak tohle byl trochu jiný styl tance, než jsme zvyklí. Do toho jsme ještě s Markem nacvičovali druhou choreografii a obě byly dost rozdílné. Myslím, že jsme to zvládli. Hodně jsme se u toho nasmáli,“ prozrazuje Eva Burešová. „Taky jsme byli hodně zpocení a moc mě potěšilo, když mi psali diváci, kteří ty díly sledují dopředu, zda jsme tu zkoušku, která probíhala v Zápech na zahradě, kazili podle scénáře nebo nám to opravdu nešlo. Samozřejmě že jsme to kazili úmyslně a jsem ráda, že to bylo tak autentické.“

A to se měl původně tančit dokonce čardáš. „To se moje maďarské kořeny probudily a já jsem si říkala, že to určitě zmáknu, mám to v sobě. Ale pár hodin jsme to trénovali, to přiznám. V televizi to bude jen chvilka, ale i tak jsem ráda, že jsme se mohli přidat k tanečnímu souboru Mateník, který tam tančí kolem zpívající Lucky Polišenské a my je s Markem jen doplňujeme,“ říká herečka. „Přiznávám, že se mě Lucka ptala na pár rad ohledně zpěvu, byla nervózní. Já jí ale neměla co poradit, protože to zazpívala krásně. Lucka zpívá neuvěřitelně a je moc talentovaná. Chápala jsem tu její nervozitu, protože víc hraje, než zpívá. Kdybych se já teď měla jít postavit do Národního, taky bych byla nervózní. Zazpívala to krásně a myslím, že jí to moc slušelo,“ uzavírá seriálová Týna.

Podívejte se, jak to spolu rozbalili:

Seriál Slunečná sledujte v úterý od 20:15 na Primě!