Seriály a filmy

7. srpna 2021 05:59

Slunečná přivítá nové postavy. Kdo bude škodit a kdo nakonec pomůže?

V podzimní sezoně se můžete v seriálu Slunečná těšit hned na tři nové postavy, které určitě řádně zamíchají dějem. Seznamte se s Boženou, Simonou a Liborem. Kdo z nich vám bude nejsympatičtější?

Bude to spíš poněkud vypečený bráška, nemaminkovská maminka, nebo kamarádka, co ale kamarádka ve skutečnosti vůbec není?

Regina Rázlová jako Božena Topičová pozlobí Lídu

„Boženka si celý život říká Bóna. Je prima, vtipná a statečná. Není to úplně jednoduché být starý. Je rodič hledající své dospělé děti. Někdy je to těžké soužití pro obě strany a je třeba mít vůli k dohodě. A to nebývá lehké pro děti ani pro rodiče. Přišla na Slunečnou, protože se neobjevilo nic vážného, a možná ano. To záleží na místě, ze kterého tu věc posuzujete. Já osobně mám Bonu ráda, fandím jí a držím jí palce,“ říká Regina Rázlová.

Božena se po letech vrací na Slunečnou, a tím překvapí svoji dceru Lídu. A rozhodně to není plánovaná návštěva. Božena se jednoho dne objeví před jejím domem s kufry a bez domova. Rozkol mezi matkou a dcerou je ale tak veliký, že ji Lída k sobě domů nepřijme. Ale kvůli Janě Kratinové a ostatním drbnám je zatažena do dění kolem Boženy.

Slunečná přivítá psycholožku Simonu Mrkvičkovou (Monika Timková)

„Erika bude otevírat azylový dům a já se přihlásila na konkurz, jelikož hledá psychologa. Přijme mě a stanou se z nás velké kamarádky. Mám co hrát, dost se ta moje Simona proměňuje, a to mě baví. Všichni se mě na place ujali a bylo to moc fajn. Vesměs ale kolegy z různých projektů znám. Ta role je velmi zajímavá, na první pohled není znát, co skrývá pod povrchem. Na pohovoru, který Erika vedla, si se Simonou tak sedly, že se z nich staly velké kamarádky, ale…,“ vysvětluje Monika Timková.

Simona se jednoho dne objeví na statku a má před sebou jediný úkol. Rozhodně to ale není nic milého. Přijela s jediným cílem – zničit Erice život. A má pro to vážné důvody.

Druhý Dolejš na Slunečné: Libor (Jiří Ployhar)

Libor je bratranec Radka (Leoš Noha) a objeví se na Slunečné jako jeho záskok. Radek byl totiž vyexpedován svojí ženou Zuzanou (Eva Decastelo) do léčebny, tak Libor nastoupil jako posila do jejich rodinné autodopravy.

Jenže víc než v práci tráví Libor svůj čas v hospodě, mezi místními štamgasty. To se samozřejmě Zuzaně nelíbí, a občas tak zavítá do hospody, aby ho odtud vytáhla a on začal makat.

Vše o seriálu Slunečná, stejně jako nové epizody, které můžete zhlédnout exkluzivně on-line a dříve než v televizi, najdete na stránkách seriálu Slunečná:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.