Šokující přiznání v seriálu Sestřičky: Neuhodnete, co řekne Maty Lauře

Přiznat, nebo nepřiznat nevěru ve vztahu? Na tohle nemají jasný názor ani psychologové. Maty už se ale rozhodl! A je jasné, že Lauru velice brzy přejde úsměv. Podívejte se na exkluzivní ukázku dalšího dílu.

Vztah Matyho a Laury prošel v seriálu Sestřičky v posledních dílech velkými turbulencemi. Laura se nakonec jevila jako pořádná „potvůrka“, když před svým milým fingovala napřed těhotenství a pak potrat. Teď musí dořešit rozchod, a to nikdy není nic veselého ani snadného. Jak to ti dva zvládnou?

Vedle Laury teď Maty vypadá jako supervzorňák, jenže věci nejsou tak černobílé. On zase pro změnu svou dívku podvedl s Katkou. Laura tedy měla pádný důvod cítit se nejistá, jenže to vzala za hodně špatný konec. Teď by se ráda rozešla se ctí a v klidu, ale nepůjde to tak snadno. Maty se totiž rozhodl vyložit karty na stůl a přiznat nevěru.

Podívejte se na exkluzivní video, jak k tomu došlo

Je jasné, že takové přiznání bude působit v milostném trojúhelníku Laura–Maty–Katka jako rozbuška. Jak bude Laura reagovat? Co Katka, až se dozví, že Maty jejich románek propálil? Kdo bude moct v Rubavě se ctí zůstat a kdo bude muset odejít, aby dokázal začít nový život?

Sledujte Sestřičky na Primě ve středu od 20:15


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.