Seriály a filmy

9. prosince 2021 05:55

Svatba Týny a Janka na Slunečné se ruší! Co se stalo?

Slunečná (148) - Svatba se ruší

I když už se zdálo, že si Týna s Jankem padnou do náručí a ze dne na den uspořádají svatbu, vypadá to teď na přesný opak. Svatba nebude! Jak to? Mrkněte se na to ve čtvrtek ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Na Slunečné všichni uvažují, jak nejlépe vymyslet svatbu Týny a Janka. A rozhodně se při plánech nedrží při zemi. Jen dva budoucí manželé z dokonalých nápadů nemají zrovna dvakrát radost. Přece to ale svým přátelům nemohou odmítnout!

Ruší se svatba ve Slunečné?

Místní drbny se postarají o to, aby se ve vsi rozšířilo, že Týna Jankovi zrušila svatbu. Nevypadá to místo na svatbu na rozchod?

Haně začíná být jasné, že se Diana krásně zabydluje u Johna. Ve chvíli, kdy je u Johna sama, nečekaně zavolá Denisa. A dozví se, že do Johnova života už dávno nepatří! Rozhořčená Denisa nicméně hned volá Haně, aby jí pomohla situaci vyřešit. Lehké to mít nebude...

Lída s Františkem se stále snaží bojovat proti černým aktivitám hejtmana a Radima. V lomu se začíná dít cosi nekalého. Nikomu se vsi se nedaří zjistit, co se v lomu vlastně děje, a Lídě pravdu určitě nikdo neřekne. Na zvědy nakonec vyrazí Tomovi synové. Že by se ve Slunečné opět plánovalo těžit zlato?

Když se jejich podezření potvrdí, nasadí Lída s Frantou všechny svoje páky, jak těžbě zabránit. Nebude to ale snadné, pravděpodobně se nedá dělat nic.

Eričino nadšení ze Simony stále neutuchá, zato Bětě se začíná nová příchozí zdát podezřelá. Podle Běty má totiž podobné schopnosti jako Erika s Týnou, leč Běta z ní nic podobného nevnímá. Na rozdíl od zlé předtuchy…

Erice se přihodí neštěstí, kdy se utrhne zábradlí ve stodole. Tom chce na druhý den zábradlí opravit, jenže se zdá, že možná nešlo o nehodu. Na místě, kde Erika spadla, nenašel šrouby, které zábradlí držely. To je krajně podezřelé. Že by se Bětina zlá předtucha potvrdila?

Dívejte se na to ve 20:15 na Primě na další epizodu seriálu Slunečná.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.