Seriály a filmy

1. června 2021 05:59

Sylva má v seriálu Slunečná nového chlapa. Co na to Vilda?

Slunečná (110) - upoutávka

Mezi Sylvou a Vildou se to začíná komplikovat. I když k sobě evidentně cítí víc než přitažlivost, Sylva udělá naprosto nepochopitelnou věc. Sežene si nového milence. Na seriál Slunečná se podívejte v úterý ve 20:15 na Primě.

Sylva se náhodně dozví, že je Karolína těhotná, nebo si alespoň nastalou situaci takhle vyloží. A protože už není takovou, jako bývala, odmítá Vildu od těhotné Káji odtáhnout. Co na tom, že si možná všechno vyložila špatně. Zdá se, že nyní udělala nevratný krok. Jaký? Všem na statku, včetně Vildy, představí svého nové přítele. O koho se jedná?

Sledujte video z úterní epizody seriálu Slunečná:

Na Slunečné se chystá velká párty, Týna se rozhodla připravit Jakubovi narozeninovou oslavu. Bohužel ale neví, že Jakubem zmítají obrovské bolesti. To ví Janek, kterému také Jakub bez okolků svěří svůj plán vypít jedovatou směs bylinek. Janek může jen doufat, že se Jakub neodhodlá vše skončit ještě před oslavou, a také ho o to požádá. Jenže jak se zdá, Jakub je již rozhodnut vše skoncovat.

John Linhart je nespokojený s prací Anny. Anna se totiž odmítá Johnovi ve všem podrobovat tak, jako to dělá její matka Hana. Naopak si dělá plno věcí po svém. Na druhou stranu ale musí i sám John uznat, že je Anna schopná a šikovná pracantka, jen bohužel Johnovi nedává najevo pokoru, kterou od svých zaměstnanců stále očekává… Tohle dobře nedopadne!

Valentýna Negrescu se chce mstít. I když už jsou Kratinovi i Vackovi v pohodě a na nepříjemnost se Štěpánem v podstatě zapomněli, Valentýna nikoliv. O Lídě se domnívá, že chtěla díky Štěpánovi získat jejich rodinný majetek. A tohle Valentýna neodpouští. Když se jí nedařilo Lídu poškodit ekonomicky, půjde na to jinak. Jak? Záludně!

Sledujte šokující video:

Další epizodu seriálu Slunečná sledujte v úterý ve 20:15 na Primě a nezapomeňte, že Slunečnou můžete sledovat také on-line v iPrima Videopůjčovně!

Sdílejte článek