Seriály a filmy

23. září 2021 05:59

Týna a Janek si užívají na statku Slunečná svou lásku. Má to ale jeden háček...

Slunečná (126) - upoutávka

Už to skoro vypadalo, že Týna s Jankem opravdu skončila. Naštěstí se ale nic takového nestalo a pohádkový pár může být konečně spolu. Jejich společné štěstí bude ale kalit jedna poměrně nepříjemná skutečnost. Jaká?

Janek s Týnou si konečně užívají rodinného života a oba jsou rádi, že se k sobě vrátili. Těší se až založí rodinu. Týna navíc pokračuje ve svém projektu azylového bydlení pro týrané ženy.

John je odhodlaný vyrazit s Haničkou za Denisou. Hana ho ale přesvědčí, že je to pod jeho úroveň a Denise by se mohl zprotivit. Napadne ji nicméně pro malou Haničku sehnat chůvu, protože plnou rodičovskou péči sám John nezvládne. John se sice k otcovství staví statečně, nicméně pomoc by se mu hodila.

Podívejte se na to v ukázce ze seriálu Slunečná:

Martin začíná s novou prací na krajské veterinární správě. Julie se ale obává toho, že na úřadě její manžel nebude šťastný. Problém navíc je, že se v okrese objevuje nový veterinář, který má Martina zastoupit. Jeho kvality jsou sice pochybné, na druhou stranu by ale prodej Martinovy kartotéky slušně vydělal. A s dalším miminkem na cestě by se finanční injekce určitě hodila. Julii se nápad nezamlouvá...

Vymyslí proto, jak situaci vyřešit, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Chce sama Martinovu praxi odkoupit!

Veselo u Slaninových

Slanina senior neustále s láskou vzpomíná na staré dobré časy. V hospodě tím samozřejmě každého vytáčí. Jenže Slanina přejde od slov k činům. Chce obnovit takzvanou akci Z, kdy se mají všichni ve vsi podílet na tom, aby obec vypadala lépe. A chce jim akci dokonce povinně nařizovat. Slanina starší si představuje, že by se všichni ve vsi věnovali každou druhou sobotu jejímu zvelebování. Sežene pro tento nápad ve vsi podporu?

Petra Slaninová zve navíc svého tchána na rodinnou oslavu. Protože jsou ale rozhádaní, tchán ji odmítne. Evidentně nechce být vůbec součástí rodiny, odmítá svou vnučku, snachu i syna. Pomůže si? Má ho ještě někdo ze Slunečné vůbec rád?

126. epizodu seriálu Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě nebo se na ni mrkněte v iPrima Videopůjčovně v exkluzivní on-line předpremiéře!