Seriály a filmy

7. dubna 2021 13:30

Týna je opravdu čarodějnice! Jak to? Sledujte ve čtvrtek seriál Slunečná

Běta je už delší dobu přesvědčena o tom, že Týna má stejné schopnosti jako ona sama, jen jich nevyužívá. Nyní, kvůli Jakubovi, ale zkusí své síly probudit. Podaří se jí to? Seriál Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě.

Ve Slunečné se řeší dohra neslavného štrúdlobraní. Většině místních se moc nelíbí spojení mezi Valentýnou a Romanem Maxou. Začíná jim docházet, že to poslední, oč by Romanovi šlo, je blaho obce. Jana Kratinová už má Valentýniných intrik tak akorát dost. Rozhodne se proto jednat a začne hned u ženského spolku. Ten totiž čekají změny:

A nebude to jen ženský spolek, který dozná změn. Jakkoliv možná Lída Janu tu a tam zneužívala, ve skutečnosti byly opravdu nejlepší kamarádky a vzájemně si chybí. Oběma jim dochází, že je možná čas udělat za minulostí tlustou čáru.

Podívejte se ve videu na to, zda se to podaří:

Také u Vackových konečně zavládla idylka, Leoš Lídě konečně odpustil! U Linhartových zatím moc pohody není. Denisa, Hana a Janek se stále snaží pomoci Johnovi, aby se mu vrátila paměť. John ale neustále mluví slovensky, tváří se, že Denisu vidí poprvé a firmu také vést neumí. Hana ho ale odhalí!

Svou indispozici John jenom hraje, aby si vyzkoušel, jak na tom vlastně s ostatními je. Jen, aby se mu to nevymstilo. Ostatně poslední zkouška, kterou přichystal Jankovi, ho málem stála vztah se synem.

Podívejte se na upoutávku další epizody seriálu Slunečná:

Týna v sobě objeví talent ulevit lidem od bolesti. To se bude obzvlášť hodit v případě Jakuba, kterého stíhají stále větší bolesti, před nimiž není úniku. Týna pojme pocit, že by mohla jeho zpečetěný osud zvrátit…

Na Slunečné pokračuje filmové natáčení. Neprobíhá ale dle představ. Představitelka hlavní postavy nejenže je namyšlená, ale ještě k tomu nešikovná. Celé natáčení je v ohrožení a stojí na jediné osobě – Julii. Stane se hlavní postavou v natáčeném filmu?

Na to se podívejte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná. Na Slunečnou můžete koukat také dříve než v televizi v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.