Seriály a filmy

6. října 2021 05:00

Aneta Gretzová

Vegetarián Petr obětuje kuře. Když jde o výhru, zásady jdou stranou

Prostřeno! XXIV (37) - Speciální variace

Být vegetariánem mezi masožrouty a získat výhru v show amatérských kuchtíků, nebývá snadné. Petr se pro výhru v Prostřeno! raději podřídí většině a maso u ostatních nejen ochutná, ale sám z něho i navaří. Taktika?

Hostitelem středečního večera populární show amatérských kuchařů je šestadvacetiletý specialista v oblasti personalistiky Petr. Jelikož jeho skromné bydlení o velikosti prostornějšího špajzu už další čtyři osoby nepojme, nebude mít jinou možnost, než pozvat hosty do vypůjčeného bytu kamaráda. Ti se však nemusejí bát, že by kvůli tomu zcela přišli o prohlídku Petrova domova o rozměrech mikrobytu. Úvodní přípitek se totiž odehraje nedaleko a hosté si tak užijí šmejdění se vším všudy.

Podívejte se, jak vypadá Petrův mini byt:

U jednoho překvapení tento večer nezůstane. Petr je jediný účastník tohoto týdne, který nejí maso. Tvrdí, že má rád vše kromě masa a výrobků z něj. Protože ale nechce být přítěží pro ostatní, jak vysvětlil, rozhodl se pro Prostřeno! udělat výjimku a servírovaná masová jídla každý večer alespoň ochutná. Maso k údivu všech dokonce nebude chybět na talíři ani v den, kdy menu připraví on sám!

Podívejte se, jak se nečekaně vyvine zábava u Petra:

Hostům se jeho vlažný přístup k vegetariánství bude zdát matoucí a u stolu se budou dožadovat vysvětlení. „Je to z etického důvodu, ale nemůžu říct, že jsem zapřisáhlý aktivista. Maso jsem jedl včera, předevčírem a dneska to svoje také ochutnám,“ přiznává s naprostou upřímností Petr, který pokud vše půjde dobře, tak si fandí, že by mohl být kandidátem na výhru. Není tohle náhodou taktika?

Budou hosté zklamaní, že se pro změnu nedočkali bezmasého menu, nebo je potěší Petrova snaha vyjít jim vstříc? Dozvíte se ve středečním Prostřeno! na Primě.

Sdílejte článek