Seriály a filmy

21. února 2022 05:59

Aneta Gretzová

Praštěná pokladní, bezkonfliktní rybář i velké rodinné drama již tento týden v Prostřeno!

Prostřeno! XXV (31) - upoutávka

V tomto týdnu se u stolu sejde zajímavá partička. Ženy budou tentokrát v mírné převaze, tedy tři na dva muže. Jak se komu podaří se svým menu uspět, jak s celkovým pořadím zamíchá příprava pokrmů a hodnocení úkolu týdne a hlavně – objeví se v téhle partičce taktik, nebo o jeho přítomnosti budou ostatní přesvědčeni?

Který ze soutěžících má skvěle našlápnuto k výhře a komu se moc dařit nebude? Najdou se mezi pěti soutěžícími zmatkáři, nebo vše proběhne v poklidu a pohodě? Úkolem týdne tentokrát bude příprava vtipné kaše. Bude taková, nebo se tento úkol s velkým pochopením nesetká?

Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést 10 tisíc. Ze stejné částky se pak bude moci těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!

Pondělí: Anita (47) studovala na střední pedagogické škole

Nyní pracuje jako pokladní a je od roku 2007 vdaná, má dvě děti – syny, kterým je 20 a 14 let. Mladší syn žije s nimi a starší se už osamostatnil. Do pořadu ji přihlásil její starší bratr Daniel, kterému u ní chutná. Pokud by vyhrála, peníze by použila na rekonstrukci kuchyně. Jídla pro menu si vybrala, protože ji nic lepšího nenapadlo. Sama o sobě tvrdí, že je upřímná, společenská, celkem zásadová a praštěná. Miluje svou rodinu, která je pro ni vším. Nejí ryby (jen výjimečně – ty, které mají málo kostí) ani mořské plody a játra. Nikdy by nesnědla dršťkovou polévku a křen. V životě se řídí mottem: „Nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř.“ Sledujte už v pondělí, jak si tahle partička padne do noty.

Úterý: Zdeněk (55) pracuje jako zedník

S manželkou Jitkou má dceru Nikolu. Do pořadu ho přihlásila právě dcera, protože rád vaří. Pokud by vyhrál, peníze by použil na vybavení nového bytu, do kterého se bude s rodinou stěhovat. Jídla pro menu si vybral po poradě s rodinou. Jako zábavu si připravil pro své hosty střílení na branku. Sám o sobě tvrdí, že je bezkonfliktní. Jeho velkým koníčkem je rybaření. Pokud má volno, rád odpočívá. V životě se řídí heslem: „Nejdůležitější je zajistit rodinu.“ Jakou zkušenost si odnese z Prostřeno!? To vše zjistíte už v úterý.

Středa: Maminka na mateřské dovolené Nikola (24) vystudovala střední školu v Chomutově

Toto studium přerušila na konci druhého ročníku z důvodu těhotenství a chybí jí poslední rok, který by si ráda dodělala. Začínala na různých brigádách. Po střední škole pracovala ve fresh baru, poté na okresní správě sociálního zabezpečení, ale tam nebyla spokojená a vrátila se zpět do fresh baru, kde zůstala do doby, než odešla na mateřskou dovolenou. Miluje vaření, polévky a ráda zkouší nové recepty. Nejí vepřové ani hovězí maso a nechutnají jí velmi aromatické sýry. Nikdy by nepozřela vnitřnosti. Jak si zvládne poradit s úkolem týdne? To vše zjistíte během velice zajímavého setkání už ve středu. O hostech se dozvíte více, než jste si mysleli.

Čtvrtek: Maminka na mateřské dovolené Petra (34) pracovala jako servírka

Nyní je s dětmi doma. Většinu času věnuje jim, manželovi, vaření a pečení. Do Prostřeno! se přihlásila hlavně kvůli výhře – kvůli covidové situaci se jejich rodiny dotkla krize a rádi by si našli vlastní bydlení. Nyní bydlí s kamarádkou ve dvoupokojovém bytě. Pokud by vyhrála, peníze by použila na nový pronájem pro rodinu. Jako zábavu si pro své hosty připraví nakládání sýrů. Jídla pro menu si vybrala, protože je má ráda, vaří je poměrně často a věří si, že je připraví dobře. Sama o sobě tvrdí, že je optimista s troškou cholerika. Má ráda pozitivní lidi, nesnáší faleš a lhaní. Ona sama je velice upřímná – je to podle ní dar, ale i prokletí. Sledujte už ve čtvrtek, jak se zahýbe kartami, které ostatní drží v rukou.

Pátek: Podnikatel Robert (56) se ve své profesi úspěšně vypracoval

Z předešlého vztahu má dvě dospělé děti (dcera 32 let a syn 35 let). Žije ve společné domácnosti s přítelkyní a její dvacetiletou dcerou. Robert pracuje převážně v Německu a domů jezdí na víkendy, které tráví s přítelkyní aktivním způsobem. V rámci možností se stýká se synem a vnoučaty. Do pořadu se přihlásil sám, protože rád vaří a je soutěživý typ. Sám o sobě tvrdí, že je cílevědomý, ctižádostivý a v určitých chvílích cholerický. Má rád četbu knih a hraní počítačových her. Mezi jeho koníčky patří potápění a jízda na motorce. V životě se řídí mottem: „Dožít se smrti v klidu.“ Kolik nakonec získá bodů? Dívejte se už v pátek.

Těšte se na páteční pokličky, u kterých bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17:50 na Primě.

Prostřeno! a filmové a seriálové pecky na iPrima.cz nyní s novými vychytávkami!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.