Seriály a filmy

22. dubna 2021 05:59

Vilda políbí Sylvu a ta se zachová dost nečekaně! Sledujte to v seriálu Slunečná

Slunečná (99) - upoutávka

Mezi Vildou a Sylvou to jiskří. Alespoň Vilda si to myslí, a tak se odhodlá k prvnímu kroku. Jenže reakce Sylvy bude jiná, než čekal. Jaká? Na to se podívejte ve čtvrtek v další epizodě seriálu Sestřičky ve 20:15 na Primě.

Jankovi se s návratem do Solange vrátil i byznys, který by nejraději neměl – s mafiánem Predragem. Ten sice spolupráci přímo s Jankem ukončil, pokračoval ale s Romanem, který samozřejmě udělal vše, co mohl, aby poškodil jméno Janka i Solange. Není se proto čemu divit, že Albánec Predrag s vývojem spolupráce není vůbec spokojen. Do Čech proto vysílá jednak svého spolupracovníka, ale také bratra, aby na spolupráci ohledně stavby depa pro kamiony dohlédli.

Sylva je na vážkách ohledně toho, jak se zachovat k Vildovi. Stále k němu něco cítí, má ale pocit, že svoji šanci již vyčerpala. Róza ale celou situaci vidí jinak a Sylvě poradí, aby šla s pravdou ven. Sylva ale nechce narušovat vztah Vildy a Karolíny. Jenže podle Rózy to rozhodně není láska, co mezi Karolínou a Vildou panuje.

Proto Sylva váhá. Sama se brzy přesvědčí o tom, že to opravdu, minimálně z Vildovy strany, láska není. Vilda totiž vycítil jisté náznaky ze strany Sylvy a rozhodl se jednat. Jenže tohle už není Sylva, kterou dobře známe. Protože má výčitky svědomí a nechce hatit cizí lásku, Vildu odmítne. To ale netuší jednu zásadní věc. Jakou?

Mrkněte se na to ve videu ze seriálu Slunečná:

Na Slunečné všichni plně pociťují hněv Romana Maxy, který stůj co stůj potřebuje stavět elektrárnu. Aby místní donutil spolupracovat, neštítí se ničeho – hodlá zdražit vodu i zvýšit všechny poplatky na maximum. Docílí tím svého, tedy aby místní tlačili na Lídu, aby popohnala povolení ke stavbě?

Na statku se řeší i stav Jakuba. Zdá se, že se s tím, že o jeho zdravotním stavu všichni vědí, smířil. Opak je ale pravdou, Jakub plánuje vše ukončit dřív. Týna tento problém vycítí a zakročí právě včas, aby mu sebrala jedovaté bylinky, s nimiž se Jakub plánuje zabít. Jak ale Jakubovi dodat chuť do života? Týna má skvělý nápad:

Bude fungovat? Opravdu se jí podaří Jakuba odvrátit od myšlenek na sebevraždu? A jak to dopadne mezi Sylvou a Vildou?

Na to se podívejte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě a nezapomeňte, že Slunečnou můžete sledovat dříve než v televizi v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek