Temný Kraj sériovým vraždám důchodců na stopě. Případ Loupežníků se uzavírá

V seriálu Temný Kraj se v sobotu večer uzavře druhý dvoudílný případ - Loupežníci. Okruh podezřelých se zužuje, přesto není jasné, jestli za zločiny stojí složité vztahy mezi místními lidmi nebo loupežnické praktiky drzých podomních prodejců. I přes snahy policie podezřelá dvojice pachatelů dál uniká.

Závěr druhého případu seriálu Temný Kraj uvidíte v sobotu ve 20.15 na Primě.

I tentokrát v něm najdete podobnost s případem některého ze skutečných vrahů. Sledujte také náš speciál zaměřený na sériové vrahy a dozvíte se více.

Kriminalista Petr Kraj pátrá společně s trojicí detektivů z okresního oddělení po pachatelích sériových vražd důchodců a pomáhá jim napravit dosavadní chyby ve vyšetřování. (Celou 1. část případu Loupežníci můžete sledovat online)

Komu se nakonec podaří chytit cynické vrahy přímo při činu? Jak se Petr vyrovná se svou diagnózou a s novým životem na venkově? To uvidíte v neděli večer na Primě!

Pusťte si také:

Tento vrah inspiroval autorky seriálu k napsání odvysílaného prvního případu - Čarodějnice:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.