Covid zasáhl i seriál Sestřičky Modrý kód. Kdo z herců je pozitivně testován?

Dnes už zřejmě neexistuje nikdo, kdo by neznal někoho s pozitivním testem na COVID-19. Virus bohužel zasáhl i do seriálu Sestřičky Modrý kód. Po pozitivně testovaných Daniele Šinkorové a Igoru Chmelovi má příznaky i Sandra Nováková.

„Včera to přišlo, z nuly na sto. Předevčírem mi nebylo nic a včera jsem se probudila s horečkou 38,5 °C. Mám klasické příznaky, nejsem schopna vylézt z postele, bolí mě celé tělo, bolí mě hlava, jsem dušná, mám kašel. Dneska jsem se probudila bez teploty, ale tělo mě bolí pořád stejně. Jsem slabá a doufám, že to budu mít co nejrychleji za sebou,“ svěřila se v rozhovoru pro primácký pořad SHOWTIME Sandra Nováková.

Kdo měl ze seriálu Sestřičky lehký průběh?

O svoji zkušenost s covidem se podělil také Igor Chmela. „Měl jsem štěstí, protože jsem měl lehký průběh. Trvalo to zhruba dva dny, měl jsem horečky, ale žádné následky nepociťuju. V rodině jsme se promořili, bezpříznakově, to je na tom pozitivní. Já jsem tím v rodině procházel jako první, samozřejmě jsem se izoloval, takže si člověk připadá jako prašivej. A pak dochází k takovému podivnému profízlovávání, musíte nahlásit, s kým jste se stýkal. Pro mě byla asi nejhorší ta psychická rovina,“ prozradil Igor Chmela.

COVID-19 výrazně komplikuje natáčení seriálu, a to i v tom případě, že je štáb zdravý. Natáčení i nadále probíhá za nejvyšších bezpečnostních a hygienických opatření a natáčecí plány se upravují s ohledem a respektem ke karanténním opatřením. Díky zavedeným hygienickým opatřením, zodpovědnosti a profesionalitě všech zúčastněných televize zatím nemusela kvůli karanténám na delší dobu přerušovat natáčení. Snaží se ale, aby měla ke všem současně natáčeným pořadům předtočené materiály, které by se v případě karantény nebo při dalších mimořádných opatřeních daly využít.

Seriál Sestřičky Modrý kód sledujte každé pondělí a středu ve 20.15 na Primě a nezapomeňte sledovat také on-line exkluzivní bonusové materiály:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.