zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

10 chyb, kvůli kterým vám chlap uteče

1/10: Nemluvte o svatbě
muž uteče svatba

Podle nepsaných pravidel by o svatbě měl začít mluvit muž. Opravdu byste se už velice ráda vdávala? Pak o tom mlčte, ať svou "oběť" nevylekáte. Pokud úmysl co nejdříve se vdát oznámíte v ten nejnevhodnější čas, ať už na prvním rande anebo po pouhých několika týdnech trvání vztahu, ženich vezme nohy na ramena.

 

 

2/10: Neměňte ho
muž uteče neměňte nová

Oni to opravdu nemají rádi. Nedělejte to. Něco jiného ovšem je, kdyby po večerech permanentně vysedával v hospodě a domů se vracel s patnácti pivy v žaludku. To se s ním tedy hodně rychle rozlučte. Ale nedoporučuje se vymlouvat mu neškodné záliby, například šachy, lyžování, kuželky či chození do zaměstnání. To by se mohlo obrátit proti vám.

3/10: Rodinu nechte stranou
muž uteče rodinu nechte stranou

Jistě už to nemůžete vydržet a třesete se na okamžik, kdy si ho budou moci prohlédnout maminka, tatínek, sestra, švagr, neteře a prateta z Budějovic. Pamatujte však, že všechno má svůj čas a že trpělivost přináší růže. Maminku, pratetu a další informujte prozatím jen telefonicky. Zkrátka vydržte. Váš čas přijde.

4/10: Nenaříkejte
muž uteče nenaříkejte

Český národ si v naříkání libuje. Radíme, zpytujte svědomí, zda náhodou nepatříte do kategorie lítostivých žen. Myslete na to, že muži raději obdivují okouzlující úsměv a srdečný smích nežli "plačku", která přijde domů a vychrlí: "Tak dneska mi zase ujel autobus. V práci na mě řvali, oběd nestál za nic, ještě ke všemu prší a pobolívá mě žlučník."

5/10: Neoblékejte se jako sociální případ
muž uteče sociální případ

Pokud jste donedávna žila sama, opravdu příliš nezáleželo na tom, že se doma pohybujete v roztrhaných teplákách pocházejících z doby, kdy vám bylo šestnáct, v kabátku od pyžama a hráškově zelených háčkovaných bačkůrkách. Jestliže teď už bydlíte ve dvou, odneste dosavadní výstroj do popelnice a kupte si něco úplně jiného.

 

6/10: Pozor na žárlivost
muž uteče pozor na žárlivost

Pravděpodobně neexistuje spolehlivější způsob, jak zničit perspektivní vztah, než když do něho zapojíte přehnanou žárlivost. Pokud se rozčilíte, kdykoli se váš protějšek podívá na servírku, prodavačku či listonošku, případně uděláte scénu, jakmile přijde domů o pět minut později, než nahlásil, kopete své lásce hrob.

7/10: Slídění zakázáno
muž uteče slídění

Možná je to lákavá představa, podívat se partnerovi do mobilu či počítače, aby se člověk utvrdil ve zbožném přání: Že totiž veškeré zde se vyskytující údaje jsou výhradně pracovní, a tedy naprosto nevinné. Zapomeňte! Co má partner v mobilním telefonu nebo notebooku si můžete jen představovat. A nedělejte raději ani to...

 

8/10: Nemluvte o bývalých
muž uteče nemluvte o bývalých

Nejenže své bývalé partnery nemůžete vychvalovat, neměla byste o nich ani hovořit. O bývalých se mlčí. Pokud na ně budete tázána, odpovídejte stručně a racionálně. Věty typu: "Ale Jarda měl teda mnohem lepší auto a nebál se jet rychleji než jen šedesátkou," případně: "Miloš by takhle křiklavě oranžovou košili neoblékl, měl vybraný vkus," – neříkejte!

9/10: Nekritizujte kamarády
muž uteče nekritizujte kamarády

Jistě byste neslyšela ráda, kdyby se partner vysmíval kamarádkám, které znáte od dětství a jsou pro vás posvátné. Respektujte tedy i jeho přátele bez ohledu na to, že je vám jasné, že to nejsou žádní andělé. Chovejte se k nim mile a nekomentujte jejich přezdívky Drákula, Hyena a Prazdroj.

 

10/10: Nekřičte
muž uteče nekřičte

Ječení zcela jistě není to, co by muži rádi slyšeli. I když nutně potřebujete sdělit své drahé polovičce výtku, vyvarujte se zvýšeného hlasu. Nejste rozčilená paní učitelka a nezbedný žák, jste partneři. Pamatujte, že "když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají". Křikem ho k oltáři nedostanete.

 

-em-

 

 

reklama