Sex a vztahy

31. května 2016 04:30

Anna Kopečková

13 lichotek, které od vás muž chce slyšet. A často!

13 lichotek, které od vás muž chce slyšet. A často!

Komplimenty má rád každý a muži obzvlášť. Možná i vám babička dala radu týkající se mužů: Chválit, chválit, chválit. Tím nikdy nic nezkazíte. Jakákoli lichotka je dobrá lichotka.

Čím nejvíc potěšíte jeho ego?

Jeho oblečení

Jsou muži, kteří si na svém vzhledu hodně zakládají. Někteří v tom dokonce trumfnou i ženy. A samozřejmě jim dělá dobře, když si toho všimnete. Pokud se i ten váš hezky obléká, zkuste mu občas pochválit něco konkrétního – pásek, košili, boty. Uvidíte, jak se rozzáří. A koneckonců, i pochvala nových tepláků nebo pruhovaných trenýrek leckoho potěší.

Jeho tělo

Na fyzický vzhled jsou muži obzvlášť hákliví a ať mu pochválíte cokoli, nešlápnete vedle. Obzvlášť, když pravidelně navštěvuje posilovnu nebo drtí kilometry na kole. A i když je třeba ten váš hubený jako nudle nebo si přes rostoucí břicho už skoro nevidí na špičky u nohou, určitě na jeho těle najdete místo, které stojí za pochvalu. Co třeba lýtka?

Pocit bezpečí

Aby se muž cítil jako muž, potřebuje vědět, že když jste s ním, cítíte se mnohem bezpečněji. Tohle ujištění ho vždycky tak nějak uklidní.

Jeho vůně

Existuje něco víc sexy, než když okolo vás projde muž a krásně voní? A nejde zdaleka jen o příjemný parfém. Je to takový ten perfektní koktejl parfému, deodorantu, mýdla a feromonů, který vás donutí se zastavit a nasát ho do sebe.

Jeho přirození

Tak tahle věci vás asi nepřekvapí. Ne nadarmo se tomuto orgánu říká mužská chlouba. Komplimenty týkající se penisu muže prostě nikdy neomrzí a nikdy jich nebude dost.

Jeho mozek

Nejen nám ženám, ale i mužům záleží na tom, že s nimi nejste jen kvůli tomu, jak vypadají. Dávejte mu najevo, že víte, jak je chytrý a bystrý. Jinak byste s ním přece nebyla!

Je skvělý řidič

Muži za volantem většinou vypadají sexy. Jestli i ten váš, tak mu to klidně řekněte. A když dodáte, že nikdo neřídí tak skvěle jako on, bude v sedmém nebi (i když vám odpoví: "Ale no tak, nepřeháněj.")

Jeho síla

Je jedno, jestli dokáže zvednout stokilovou činku nebo za vás vytáhne špunt z lahve od vína. Když mu dáte najevo, že ve vašich očích je silák, je to jedna z největších lichotek, kterou může muž od ženy dostat..

Jeho smysl pro humor

Možná vám váš muž připadá jako suchar a jeho vtipy jsou trapné. Ale když už se mu nějaký žertík povede, zasmějte se pořádně od srdce. On to strašně rád uslyší.

Je na něj spoleh

Když jste se seznámili, nejspíš se musel hodně snažit, aby získal vaši důvěru. Teď mu to můžete oplatit. Jestli víte, že s ním můžete počítat kdekoli a kdykoli, řekněte mu to. Hodně to pro něj znamená.

Jeho vlasy (nebo pleška)

Účesy nejsou jen výsadou žen. I mužům dost záleží na tom, jak vypadají v novém sestřihu a co na něj řeknete. Takže se vyvarujte vět: „No ty zase vypadáš," nebo „To jsi spadl pod kombajn?" Prostě mu jeho účes pochvalte nebo mlčte. A jestli ten váš už moc vlasů nemá, pochvalte ho i tak. I pleška přece může být sexy.

Jeho obličej

Ať už jsou to jeho krásné modré oči, nebo nádherný úsměv. Pochvalte mu na jeho obličeji cokoli a bude se cítit skvěle.

Cokoli, co ho dělá zajímavým

Každého muže velmi znejistí, když má pocit, že vám připadá nudný. On prostě potřebuje vědět, že je na něm něco, co ho činí ve vašich očích neodolatelným. Říkejte mu alespoň občas věci, kvůli kterým si ho vážíte a obdivujete. Jak krásně umí posekat trávník, jak zajímavě vypráví o sběru čajových lístků v Indii...

-ak-

Sdílejte článek
Štítky Indie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.