Sex a vztahy

30. září 2015 04:40

Lucie Průchová

15 známek toho, že vás manžel nebo přítel podvádí

Nevěra dokáže pořádně zacloumat každým vztahem. V podstatě je úplně jedno, jestli zahýbá muž nebo žena. Vždy to toho druhého bolí, pakliže to podváděný zjistí.

Někdy je možná lepší to nevědět, nemyslíte? Vždyť se přece říká, že co oči nevidí, srdce nebolí. Pokud se na nevěru však přijde, je to opravdová zátěžová zkouška vašeho vztahu, který už tak pravděpodobně prochází nějakou krizí, jinak by k nevěře asi nedošlo.

Ten pocit zklamání, smutku a ponížení je neskutečný, všechno se jako by rázem změní a zhroutí se vám celý svět.

Zde jsou jednoznačné známky toho, že je vašem partnerském životě něco špatně:

1. Vezme si svůj telefon s sebou pokaždé, když jde do koupelny. Často si vypíná zvuk, když jste spolu, nebo se při čtení SMS zprávy potutelně usmívá.

2. Netrávíte společné chvíle se svými společnými přáteli. Nejspíš si je vědom svých provinění, takže je mu trapně i před kamarády, se kterými už jste jako pár něco zažili. Společným akcím se bude čím dál tím více vyhýbat.

3. Nechce trávit ani společné chvíle s rodinou. Vymluví se z každé rodinné oslavy a rodinných výletů. Tady má někdo špatné svědomí!

4. Ztrácí přehled o věcech, které dříve vedl v patrnosti. Vaše narozeniny, svátek, je celkově roztržitý a nic kolem vás ho vlastně nezajímá.

5. Co se týče peněz a rodinného rozpočtu, je velmi tajnůstkářský. I když se ho pořád ptáte, kolik máte společně našetřeno a za kolik můžete hledat vaši společnou dovolenou, říká, že času je dost, že ještě nikam nejedete.

6. Často vyvolává diskuze a hádky. Obviňuje vás z věcí, o kterých oba víte, že nejsou pravdivé. Snaží se vytvářet si o vás umělé pochybnosti, aby se cítil lépe.

7. Má více pracovních povinností než obvykle a najednou musí i zůstávat hodně dlouho v práci. Toto je nejčastější znamení nevěry.

8. Naprosto se vyděsí, když vezmete do ruky jeho telefon. Dokonce i když si jen chcete zkontrolovat čas nebo datum.

9. Je stále míň a míň laskavý a pozorný. Je nejšťastnější, když si zaleze večer do postele, zhasne a hned spí.

10. Další zarážející proměna je to, že nechce tolik sexu jako dřív. To je hlavním znakem, že si užívá sex jinde. Řekněte mu, že je třeba navštívit sex terapeuta. To vyděsí většinu mužů! Začněte upřímnou diskusi o tom, co se děje, a že vám chybí romantické večery plné sexu. Nebojte se řešení, nejhorší ve vztahu je nerozhodnost.

11. Dává vám nesmyslné dárky. Něco jako odpustky. City nahrazuje tím, že vám nakupuje spoustu věcí, aby se necítil tak provinile.

12. Jeho nálady se zhoršují. Může to znamenat, že má problémy v jeho novém vztahu a to má vliv i na životy lidí v jeho okolí.

13. Začíná se mnohem více starat o svůj vzhled. Začal chodit do posilovny, přišel s novým účesem a je mu jedno, jestli jste si toho vy všimla.

14. Lže naprosto nesmyslně. Jakmile jednou začne lhát, už je to pro něj snazší a jednoduší. Jako například „Ne, to není dámský parfém, co je ze mě cítit,“ anebo „Ano, to volala moje matka,“ a postupně začne lhát i když přijde pod parou z hospody. „Byl jsem v baru jen na jenom pivu,“ jakoby vám to někdy vadilo, že si jich dal víc.

15. Váš instinkt říká, že vás podvádí a asi na tom něco bude, ženy to většinou vycítí. A jestli chcete znát pravdu, na Instagramu a Facebooku se většinou najde vše. Ale pozor, pravda někdy dost bolí.

-lup

Sdílejte článek
Štítky nevěra Instagram Facebook sex

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.