Sex a vztahy

21. června 2016 03:00

Anna Kopečková

5 citlivých míst na mužském těle: Dotkněte se ho tam a rozteče se blahem!

5 citlivých míst na mužském těle: Dotkněte se ho tam a rozteče se blahem!

Ruce

Ano, právě jeho ruce jsou tím správným místem, kde začít, když ho chcete přivést k uvolnění a postupným mazlením ke vzrušení. Ruce jsou velice zajímavá a krásná část lidského těla. Dokážou pojmout všechny vnější vlivy, které je doženou k pořádnému vzrušení. Zkoušeli jste třeba někdy laskat pusou jeho palec, olízat mu ho jazykem, anebo mu na něm ukázat, jak pěkně vám jde orální sex? Jeho nádobíčko vám předvede, jak moc se mu to líbí.

Nohy

To samé platí i o palci u nohou. Pokud mu to neděláte, měla byste začít, odměna vás nemine, je to opravdu kvalitní předehra, po které určitě váš partner nebude mít problém se ztopořením a vy si užijete jeho chloubu v celé její kráse. Nohy jsou totiž také velice citlivé, a když začnete laskání jemnou masáží chodidel, po které přijde olizování jeho prstů, pravděpodobně se před vámi rozteče blahem.

Šíje

Na jeho krk byste neměla zapomínat. Jemné doteky vašich úst a jazyka pro něj budou určitě velice příjemné. Hebké vlhké pusinky, jemné hlazení rukou, mu zcela jistě udělají dobře. A pokud se odhodláte udělat mu masáž svými ňadry, potom bude jeho vzrušení úplně dokonalé. Začněte jemně, ale postupně nezapomeňte přidat na intenzitě, váš partner ji ocení.

Uši

Pokud zabrousíte svými ústy a jazykem k jeho ušním lalůčkům, určitě se na jeho těle objeví husí kůže. Můžete mu je i laskat svými prsty, celé okolí uší je totiž velice citlivé na všechny podněty. A pokud mu do ouška ještě něco vzrušujícího zašeptáte, jeho penis určitě zareaguje.

Mozek

Je tou nejerotogenější zónou lidského těla obecně, jak u mužů, tak u nás žen. Vždyť právě on má na svědomí naše představy, vzrušení a samozřejmě i vyvrcholení. Ukažte partnerovi, že ho chcete, že se vám líbí jeho tělo, že vás přitahuje, že toužíte po jeho dotecích i samotném styku. To je to nejvzrušivější na sexu vůbec… Vědomí, že se navzájem chceme, že po TOM oba toužíme. To je to největší a nejkrásnější vzrušení vůbec.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.