zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

5 míst na mužském těle: Když se ho tam dotknete rozteče se blahem!

1/5: Ruce
Ruce

Ano, právě jeho ruce jsou tím správným místem, kde začít, když ho chcete přivést k uvolnění a postupným mazlením ke vzrušení. Ruce jsou velice zajímavá a krásná část lidského těla. Dokážou pojmout všechny vnější vlivy, které je doženou k pořádnému vzrušení. Zkoušeli jste třeba někdy laskat pusou jeho palec, olízat mu ho jazykem, anebo mu na něm ukázat, jak pěkně vám jde orální sex? Jeho nádobíčko vám předvede, jak moc se mu to líbí.

2/5: Nohy
Nohy

To samé platí i o palci u nohou. Pokud mu to neděláte, měla byste začít, odměna vás nemine, je to opravdu kvalitní předehra, po které určitě váš partner nebude mít problém se ztopořením a vy si užijete jeho chloubu v celé své kráse. Nohy jsou totiž také velice citlivé, a když začnete laskání jemnou masáží chodidel, po které přijde olizování jeho prstů, pravděpodobně se před vámi rozteče blahem.

3/5: Šíje
Šíje

Na jeho krk byste neměla zapomínat. Jemné doteky vašich úst a jazyka pro něj budou určitě velice příjemné. Hebké vlhké pusinky, jemné hlazení rukou, mu zcela jistě udělají dobře. A pokud se odhodláte udělat mu masáž svými ňadry, potom bude jeho vzrušení úplně dokonalé. Začněte jemně, ale postupně nezapomeňte přidat na intenzitě, váš partner ji ocení.

4/5: Uši
Uši

Pokud zabrousíte svými ústy a jazykem k jeho ušním lalůčkům, určitě se na jeho těle objeví husí kůže. Můžete mu je i laskat svými prsty, celé okolí uší je totiž velice citlivé na všechny podněty. A pokud mu do ouška ještě něco vzrušujícího zašeptáte, jeho penis zareaguje.

5/5: Mozek
Mozek

Je tou nejerotogenější zónou lidského těla obecně jak u mužů, tak u nás žen. Vždyť právě on má na svědomí naše představy, vzrušení a samozřejmě i vyvrcholení. Ukažte partnerovi, že ho chcete, že se vám líbí jeho tělo, že vás přitahuje, že toužíte po jeho dotecích i samotném styku. To je to nejvzrušivější na sexu vůbec… Vědomí, že se navzájem chceme, že po TOM oba toužíme. To je to největší a nejkrásnější vzrušení vůbec.

reklama