Sex a vztahy

6. listopadu 2017 13:55

redakce Prima Zoom

5 nevyslovených sexuálních fantazií, které jsou běžnější, než byste mysleli! O čem se lidé bojí mluvit nahlas?

Pokud jde o sexuální fantazie, naší mysli neporučíme. Je pestrobarevná a velmi kreativní. Občas se vlastní fantazie můžeme zaleknout. Hodně lidí má fantazie, které nikdy nevysloví nahlas ani před svým partnerem. Neznamená to ale, že je chtějí zažít doopravdy.

Kvůli tomu, že nemluvíme o své sexuální fantazii s ostatními, můžeme mít pocit, že jsme jediní na světě, kdo takhle fantazíruje. Ale pamatujte, naše sexuální fantazie nejsou špatné nebo hanebné. Je naprosto přirozené fantazírovat, dokonce i o tom, co nemáme v žádném případě touhu opravdu provádět.

Zde je 5 nevýslovných sexuálních představ, které lidé mají nejčastěji.

1. Lidé fantazírují o tom, že je při sexu někdo natáčí. Často mají představu, že jsou před kamerou se stejným partnerem a někdo je u toho natáčí.

2. Někdy se sní o fetiši.

3. Většina mužů vždy chtěla zkusit sex se skupinou žen. Otázka je, zda by tolik holek najednou zvládli. I ženy nezaostávají. Mnoho žen si představuje, že prožily skupinový sex.

4. Lidé také sní o sexu, kde hraje roli čokoláda. Jsou potřeni sladkostí a partner je olizuje.

5. Ženy sní o tom, že mají sex s vysokým mužem. Připadají si pak jako malé holčičky, které jsou v rukou ochranáře.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.