5 typů mužů, které by žena měla v životě potkat, než si najde toho pravého

5 typů mužů, které by žena měla v životě potkat, než si najde toho pravého

Ne že by to s nimi byla procházka růžovým sadem a ani netvrdíme, že byste s nimi měla zůstat do konce života. Ale pokud kteréhokoli z těchto mužů pustíte do svého života, získáte nejenom schopnost vycházet s různými druhy lidí, ale poznáte i skrytá místa své duše.

Lovec zážitků

Všichni známe tento druh muže. Je schopný se na život a na smrt utkat s medvědem nebo projít napříč džunglí půlku světa. Jestli máte pocit, že žijete ve stereotypu, kde je jeden den jako druhý, je pravý čas, abyste si našla adrenalinového blázna, který všechno změní.

S chlápkem, co sviští životem na plný plyn, se rychle naučíte nebrzdit sama sebe nebo se bát, že selžete. S ním přijdete na to, jak využít každou příležitost a mít hlavu otevřenou.

Možná vám vezme srdce a uteče s ním kamsi daleko. Berte to tak, že dobrodruhové zůstávají svobodní, protože ze všeho nejvíc chtějí poznávat svět.

Váš naprostý opak

Chodit s někým, kdo má naprosto opačný názor na svět, se může na první pohled zdát jako pěkná hloupost. Většinou se lidé snaží mít vztah s partnerem, který s nimi bude souhlasit alespoň v 85 % případů. Takhle je totiž život snazší.

Ale znáte to, protiklady se přitahují. A když se najednou ocitnete uprostřed neustálého intelektuálního boje, v mozkových závitech lovíte znalosti, o kterých jste ani nevěděla, že je máte, abyste obhájila svůj názor, získáte na pohotovosti a posílíte kritické myšlení. Navíc vás takový chlápek naučí dělat kompromisy a být tolerantní. A přesně to je v dnešní době potřeba jako sůl.

Vaše druhé já

Až budete mít těch věčných hádek dost, nastal čas si najít… sama sebe v mužském provedení. Je opravdu užitečné vidět vlastní osobnost v někom jiném. Odhalíte, co na sobě máte ráda a co vám naopak vadí. Navíc pochopíte, co na vás štve ostatní. Čím víc poznáte sama sebe, tím lépe můžete pracovat na odstranění svých slabin. Ale pozor, chodit se svým dvojčetem může být nudné a vlastně docela otravné.

Zlomený

S emocionální zátěží se nefunguje zrovna snadno, zvlášť pokud má potíže váš partner. A třeba právě vy nesnášíte dramata a utíkáte před nimi, jak to jen jde. I tak vás vztah se zlomeným mužem naučí mnoho z toho, na co lidé v dnešní době zapomínají. Empatii, pochopení.

Umět podpořit druhého je velmi důležitá schopnost, ale málokdo to umí dělat dlouhodobě. Vyslechněte si jeho smutný příběh, aniž byste ho soudila. I když vám vztah nevydrží, získáte aspoň schopnost naslouchat a mluvit teprve tehdy, až si věci opravdu promyslíte.

Workoholik

Práce ho pohltila, má obrovské ambice a maká tak moc, že zapomene na společnou večeři. Kdo by chtěl chodit s někým takovým? Vy – a tady je důvod: workoholici potřebují inspiraci a podporu. Že jste nikdy nechtěla být nadšená fanynka? Nebo snad chcete mít vztah s někým, kdo bude pořád s vámi? A víte co? Budete se muset naučit přizpůsobit a docenit i ty nejmenší projevy lásky, které vám dá. V budoucnosti se vám taková vytrvalost bude určitě hodit.

-az-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.