zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

5 typů mužů, které by žena měla v životě potkat, než si najde toho pravého

1/5: Lovec zážitků
žena muži dobrodruh

Všichni známe tento druh muže. Je schopný se na život a na smrt utkat s medvědem nebo projít napříč džunglí půlku světa. Jestli máte pocit, že žijete ve stereotypu, kde je jeden den jako druhý, je pravý čas, abyste si našla adrenalinového blázna, který všechno změní.

 

S chlápkem, co sviští životem na plný plyn, se rychle naučíte nebrzdit sama sebe nebo se bát, že selžete. S ním přijdete na to, jak využít každou příležitost a mít hlavu otevřenou.

 

Možná vám vezme srdce a uteče s ním kamsi daleko. Berte to tak, že dobrodruhové zůstávají svobodní, protože ze všeho nejvíc chtějí poznávat svět.

 

 

2/5: Váš naprostý opak
žena muži opak

Chodit s někým, kdo má naprosto opačný názor na svět, se může na první pohled zdát jako pěkná hloupost. Většinou se lidé snaží mít vztah s partnerem, který s nimi bude souhlasit alespoň v 85 % případů. Takhle je totiž život snazší.

 

Ale znáte to, protiklady se přitahují. A když se najednou ocitnete uprostřed neustálého intelektuálního boje, v mozkových závitech lovíte znalosti, o kterých jste ani nevěděla, že je máte, abyste obhájila svůj názor, získáte na pohotovosti a posílíte kritické myšlení. Navíc vás takový chlápek naučí dělat kompromisy a být tolerantní. A přesně to je v dnešní době potřeba jako sůl.

 

3/5: Vaše druhé já
žena muži druhé já

Až budete mít těch věčných hádek dost, nastal čas si najít… sama sebe v mužském provedení. Je opravdu užitečné vidět vlastní osobnost v někom jiném. Odhalíte, co na sobě máte ráda a co vám naopak vadí. Navíc pochopíte, co na vás štve ostatní. Čím víc poznáte sama sebe, tím lépe můžete pracovat na odstranění svých slabin. Ale pozor, chodit se svým dvojčetem může být nudné a vlastně docela otravné.

4/5: Zlomený
žena muži zlomený

S emocionální zátěží se nefunguje zrovna snadno, zvlášť pokud má potíže váš partner. A třeba právě vy nesnášíte dramata a utíkáte před nimi, jak to jen jde. I tak vás vztah se zlomeným mužem naučí mnoho z toho, na co lidé v dnešní době zapomínají. Empatii, pochopení.

 

Umět podpořit druhého je velmi důležitá schopnost, ale málokdo to umí dělat dlouhodobě. Vyslechněte si jeho smutný příběh, aniž byste ho soudila. I když vám vztah nevydrží, získáte aspoň schopnost naslouchat a mluvit teprve tehdy, až si věci opravdu promyslíte.

 

5/5: Workoholik
žena muži workaholic

Práce ho pohltila, má obrovské ambice a maká tak moc, že zapomene na společnou večeři. Kdo by chtěl chodit s někým takovým? Vy – a tady je důvod: workoholici potřebují inspiraci a podporu. Že jste nikdy nechtěla být nadšená fanynka? Nebo snad chcete mít vztah s někým, kdo bude pořád s vámi? A víte co? Budete se muset naučit přizpůsobit a docenit i ty nejmenší projevy lásky, které vám dá. V budoucnosti se vám taková vytrvalost bude určitě hodit.

 

-az-

reklama